ibbsk-preloader
Siteye Devam Et
Efeler Voleybol Liginde Son Durum

Voleybol Efeler Ligi
Son Karşılaşmalarımız

3 : 1

İSTANBUL BBSK

VS

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

24 Şubat 2020 19:00

3 : 0

HALKBANK

VS

İSTANBUL BBSK

ANKARA (BAŞKENT)

15 Şubat 2020 15:00

2 : 3

İSTANBUL BBSK

VS

İNEGÖL BLD.

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

10 Şubat 2020 18:00

branch image
Efeler Voleybol Ligi
SıraTakımOP
1FENERBAHÇE HDI SİGORTA1949
2ARKAS SPOR1944
3GALATASARAY HDI SİGORTA1937
4SPOR TOTO1937
5ZİRAAT BANKASI1937
6BURSA B.ŞEHİR BLD.1932
7HALKBANK1934
8İSTANBUL BBSK1921
9İNEGÖL BLD.1916
10SORGUN BLD.1918
11TOKAT BELEDİYE PLEVNE1910
12ARHAVİ VOLEYBOL197
Editörün Seçimi Tümü
Etkinlik Takvimi
icon
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
AXA SİGORTA EFELER LİGİ 21. HAFTA
07 Mart 2020 Cumartesi 14:00 HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ
icon
FENERBAHÇE HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
AXA SİGORTA EFELER LİGİ 20. HAFTA
29 Şubat 2020 Cumartesi 18:00 BURHAN FELEK SPOR SALONU
icon
İSTANBUL BBSK - TOKAT BLD. PLEVNE
TRT SPOR 2
24 Şubat 2020 Pazartesi 19:00 HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ
icon
HALKBANK - İSTANBUL BBSK
15 Şubat 2020 Cumartesi 15:00 BAŞKENT SPOR SALONU - ANKARA
icon
İSTANBUL BBSK - İNEGÖL BLD.
AXA SİGORTA EFELER LİGİ 17. HAFTA
10 Şubat 2020 Pazartesi 18:00 HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ
icon
ARHAVİ VOLEYBOL - İSTANBUL BBSK
AXA SİGORTA EFELER LİGİ 16. HAFTA
04 Şubat 2020 Salı 14:00 ARHAVİ SPOR SALONU
icon
ARKAS SPOR - İSTANBUL BBSK
AXA SİGORTA EFELER LİGİ 15. HAFTA
01 Şubat 2020 Cumartesi 15:00 ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR KOMPLEKSİ
icon
İSTANBUL BBSK - ONICA WARZSAWA (POL) HAZIRLIK MAÇI
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
26 Şubat 2019 Salı 21:00
icon
İSTANBUL BBSK - ONICA WARZSAWA (POL) HAZIRLIK MAÇI
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
26 Şubat 2019 Salı 18:00
icon
İSTANBUL BBSK - TOFAŞ SPOR (VOL 1. LİG ERK)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
24 Şubat 2019 Pazar 21:00
icon
İSTANBUL BBSK - TOFAŞSPOR ( VOL 1.LİG ERK)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
24 Şubat 2019 Pazar 21:00
icon
İSTANBUL BBSK - TOFAŞ SPOR (VOL 1. LİG ERK)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
24 Şubat 2019 Pazar 18:00
icon
TAC NEF - İSTANBULBBSK (BSK GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBU)
 MERSİN EDİP BURAN SPOR SALONU - 14.00
24 Şubat 2019 Pazar 18:00
icon
İSTANBUL BBSK - K.ÇEKMECE VOLEYBOL ( VOL 2. LİG BAYANLAR)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 14.00
24 Şubat 2019 Pazar 18:00
icon
İSTANBUL BBSK - K.ÇEKMECE VOLEYBOL ( 2.LİG BYN)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 14.00
24 Şubat 2019 Pazar 18:00
icon
İSTANBUL BBSK - TOFAŞSPOR ( VOL 1.LİG ERK)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 17.00
24 Şubat 2019 Pazar 18:00
icon
İSTANBUL BBSK - K.ÇEKMECE VOLEYBOL ( 2.LİG BYN)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 14.00
24 Şubat 2019 Pazar 15:00
icon
İSTANBUL BBSK - K.ÇEKMECE VOLEYBOL ( VOL 2. LİG BAYANLAR)
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 14.00
24 Şubat 2019 Pazar 15:00
icon
TAC NEF - İSTANBULBBSK (BSK GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBU)
 MERSİN EDİP BURAN SPOR SALONU - 14.00
24 Şubat 2019 Pazar 15:00
icon
MASA TENİSİ ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANTALYA - 10.00
24 Şubat 2019 Pazar 14:00
icon
MASA TENİSİ BÜYÜKLER BAY-BAYAN 1.LİG 2. ETAP
 İSTANBUL - 10.00
24 Şubat 2019 Pazar 14:00
icon
MASA TENİSİ BÜYÜKLER BAY-BAYAN 1.LİG 2. ETAP
 İSTANBUL - 10.00
24 Şubat 2019 Pazar 11:00
icon
MASA TENİSİ ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANTALYA - 10.00
24 Şubat 2019 Pazar 11:00
icon
İSTANBUL BBSK - M. MİLLİ PİYANGO
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 14.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 18:00
icon
İSTANBUL BBSK - M. MİLLİ PİYANGO
 HİDAYET TÜRKOĞLU - 14.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 15:00
icon
MASA TENİSİ BÜYÜKLER BAY-BAYAN1.LİG 2. ETAP
 İSTANBUL - 10.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 14:00
icon
MASA TENİSİ ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANTALYA - 10.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 14:00
icon
BED. ENG. BÜYÜKLER BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ÇANAKKALE ECEABAD MEHMET AKİF ERSOY SPOR SALONU - 09.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 13:00
icon
MASA TENİSİ ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
 ANTALYA - 10.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 11:00
icon
MASA TENİSİ BÜYÜKLER BAY-BAYAN1.LİG 2. ETAP
 İSTANBUL - 10.00
23 Şubat 2019 Cumartesi 11:00