ibbsk-preloader
Siteye Devam Et
Efeler Voleybol Liginde Son Durum

Voleybol Efeler Ligi
Son Karşılaşmalarımız

1 : 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

VS

İSTANBUL BBSK

BURSA (CENGIZ GÖLLÜ)

14 Mart 2020 15:00

3 : 2

İSTANBUL BBSK

VS

GALATASARAY HDI SİGORTA

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

07 Mart 2020 14:00

3 : 0

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

VS

İSTANBUL BBSK

İSTANBUL (BURHAN FELEK)

29 Şubat 2020 18:00

branch image
Efeler Voleybol Ligi
SıraTakımOP
1FENERBAHÇE HDI SİGORTA2258
2ARKAS SPOR2250
3GALATASARAY HDI SİGORTA2244
4SPOR TOTO2243
5ZİRAAT BANKASI2243
6HALKBANK2240
7BURSA B.ŞEHİR BLD.2234
8İSTANBUL BBSK2226
9İNEGÖL BLD.2216
10TOKAT BELEDİYE PLEVNE2216
11SORGUN BLD.2219
12ARHAVİ VOLEYBOL227
Editörün Seçimi Tümü
Etkinlik Takvimi
icon
TVF EFELER LİGİ 8. HAFTA
PLEVNE TOKAT BLD. - İSTANBUL BBSK
24 Kasım 2019 Pazar 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL)
icon
TVF EFELER LİGİ 7. HAFTA
İSTANBUL BBSK - HALKBANK
20 Kasım 2019 Çarşamba 17:00 HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 6. HAFTA
İNEGÖL BLD. - İSTANBUL BBSK
17 Kasım 2019 Pazar 16:00 İNEGÖL/BURSA
icon
TVF EFELER LİGİ 5. HAFTA
İSTANBUL BBSK - ARHAVİ VOLEYBOL
10 Kasım 2019 Pazar 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 4. HAFTA
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
06 Kasım 2019 Çarşamba 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 3. HAFTA
SORGUN BLD. - İSTANBUL BBSK
03 Kasım 2019 Pazar 00:00 YOZGAT/SORGUN
icon
MİNİK - YILDIZ - GENÇ - BÜYÜKLER GELENEKSEL WUSHU ŞAMP.
 SAKARYA SPOR SALONU - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 10:00
icon
MİNİK - YILDIZ - GENÇ - BÜYÜKLER GELENEKSEL WUSHU ŞAMP.
 SAKARYA SPOR SALONU - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 10:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 13:00
icon
TENİS 12 YAŞ HAFTA SONU TENİS TURNUVASI
 BUCA/İZMİR - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 13:00
icon
TENİS 12 YAŞ HAFTA SONU TENİS TURNUVASI
 BUCA/İZMİR - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 10:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 10:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 STANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
28 Kasım 2018 Çarşamba 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 STANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
28 Kasım 2018 Çarşamba 10:00
icon
GFC AJACCİO - İSTANBUL BBSK ( CEV CUP)
 FRANSA - 20.00
28 Kasım 2018 Çarşamba 00:00
icon
GFC AJACCİO - İSTANBUL BBSK ( CEV CUP)
 FRANSA - 20.00
27 Kasım 2018 Salı 21:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
27 Kasım 2018 Salı 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
27 Kasım 2018 Salı 10:00
icon
DARUŞŞAFAKA BASK. - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 AYHAN ŞAHENK SPOR SALONU - 16.00
25 Kasım 2018 Pazar 20:00
icon
SİLİVRİ SPOR - İSTANBUL BBSK (VOL 2. LİG BYN )
 SİLİVRİ - 14.00
25 Kasım 2018 Pazar 18:00
icon
DARUŞŞAFAKA BASK. - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 AYHAN ŞAHENK SPOR SALONU - 16.00
25 Kasım 2018 Pazar 17:00
icon
SİLİVRİ SPOR - İSTANBUL BBSK (VOL 2. LİG BYN )
 SİLİVRİ - 14.00
25 Kasım 2018 Pazar 15:00
icon
GREKO-ROMEN U23 İSTANBUL ŞAMPİYONASI
  BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU - 09.00
25 Kasım 2018 Pazar 13:00
icon
GREKO-ROMEN U23 İSTANBUL ŞAMPİYONASI
  BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU - 09.00
25 Kasım 2018 Pazar 10:00
icon
TOFAŞSPOR - İSTANBUL BBSK (VOL 1. LİG ERK)
 BURSA CENGİZ GÖLLÜ - 16.30
24 Kasım 2018 Cumartesi 20:30
icon
İSTANBUL BBSK - BANVİT (BSK TAHİNCİOĞLU)
 CEBECİ SPOR SALONU - 15.15
24 Kasım 2018 Cumartesi 19:15
icon
TOFAŞSPOR - İSTANBUL BBSK (VOL 1. LİG ERK)
 BURSA CENGİZ GÖLLÜ - 16.30
24 Kasım 2018 Cumartesi 17:30
icon
TRAKYA BİRLİK S.K - İSTANBUL BBSK (SERBEST GÜREŞ SÜPER LİG)
 TRAKYA BİRLİK SPOR SALONU - 13.00
24 Kasım 2018 Cumartesi 17:00