Yönetimden Basketbolculara Yemek?

Bu sezon grup maçlarında başarılı bir performans ortaya koyarak bir üst tura yükselen Genç, Yıldız ve Küçük Erkek takımlarımızın kadrosunda yer alan sporcularımız, antrenörlerimiz ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bir yemekte bir araya geldi.

Langa Tesisleri`nde Basketbol takımlarımız adına düzenlenen yemekte Basketbol şube sorumlumuz Mustafa Özbayraktar, yönetim kurulu üyemiz Hakan Kanık ve kulüp müdürümüz Sebahattin Keskin, antrenörlerimiz Mustafa Gözen, Kadir Serdar ve Alptuğ Akkaş`ın yanı sıra sporcularımız yer aldılar.
Bu yemeğin ayrı bir önemi de altyapıdaki başarılarda büyük pay sahibi olan antrenörümüz Kadir Serdar`ın hafta sonu vatani görevini askere gidecek olması idi. Yemekte bir konumsa yapan kulüp müdürümüz Sebahattin Keskin tüm sporcu ve antrenörlere başarılardan dolayı teşekkür ederken, daha büyük başarılar elde etmek için altyapının ne denli önemli olduğunu vurgulayarak, bu başarıyı yakalayan ekipten Türkiye Şampiyonluğu da beklediğini sözlerine ekledi.
Konuşmanın ardından askere gidecek olan antrenörümüz Kadir Serdar`a başarılarından dolayı Şube sorumlumuz Mustafa Özbayraktar ve yönetim kurulu üyemiz Hakan Kanık tarafından bir plaket verildi. Verilen bu plaket karşısında duygulandığı gözlenen Antrenörümüz Kadir Serdar vatani görevini en iyi şekilde yaparak yeniden yuvasına dönerek, Belediyesporda daha büyük başarılar elde etmek istediğini söyledi. Daha sonra çekilen toplu fotoğrafların ardından yemek sona erdi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz