Yılın en iyisi Elif İldem

Bakırköy Ata Spor Kulübü tarafından düzenlenen "Sporun Enleri 2019" organizasyonunda yılın en iyi paralimpik sporcusu seçilen milli yüzücümüz ödülünü aldı.

Bakırköy Ata Spor Kulübü'nün düzenlediği ve Bakırköy'de yaşayan vatandaşların anketle katıldığı "Sporun Enleri 2019" töreni gerçekleştirildi.

2019 yılı içerisinde Türk sporuna katkı sağlayanlar, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarı elde eden sporcular, Bakırköy Belediyesi'nin katkılarıyla ödüllerine kavuştu.

Renaissance Polat İstanbul Hotel'deki görkemli gecede birçok isim "Sporun Enleri 2019" töreniyle başarılarını taçlandırdı.

Yılın en iyi paralimpik sporcusu seçilen milli yüzücümüz Elif İldem ödülünü İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclis Üyesi ve Bakırköy Belediye Meclis Başkan Vekili Mahir Çelik'in elinden aldı.

Ödül takdimi sırasında büyük alkış alan sporcumuz Elif İldem; "Bu ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum. Bana bu yolda destek veren ailem, kulübüm ve antrenörlerim başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Başkanımız Fatih Keleş ve Genel Sekterimiz Erdem Aslanoğlu'nun da yer aldığı ödül törenine spor, siyaset ve basın dünyasından birçok önemli isim katıldı.

Gecede ayrıca "Yılın En İyi Sosyal Medya Hesabı" seçilen Tribün Dergi'ye ödülünü Başkanımız Fatih Keleş verirken, "Yılın En Ses Getiren Spor Haberi" ödülüne layık görülen Sözcü Gazetesi Spor Müdürü Bahadır Çokişler ödülünü Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu'ndan aldı.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz