Yıldız Voleybolcularımız zirvede.

Voleybol Yıldız Erkekler İstanbul Şampiyonası'nda mücadele veren A Erkek takımımız, Küçükçekmece Voleybol takımını 3-0 mağlup ederek 8'de 8 yaptı ve zirvedeki yerini korudu. Aynı kategoride mücadele veren B Takımımız ise Fenerbahçe B Takımınız 3-0'la geçti.

 Yıldız Erkekler Voleybol Ligi'nde Arda Yolaç yönetiminde 2 takımla mücadele veren takımlarımız haftayı galibiyetle kapattı. Ligde oynadığı 7 maçta 7 galibiyetle lider bulunan 1999-2000 doğumlu sporcularımızdan oluşan Yıldız Erkek (A) takımımız Küçükçekmece Voleybol takımını 25-9 , 25-8 ve 25-13 lük setlerle 3-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu ve namağlup unvanını korudu.

Bu maçtan sonra sahaya çıkan 2000 doğumlu sporcularımızdan oluşan Yıldız Erkek (B) takımımız ise bizim gibi lige iki takımla katılan Fenerbahçe (B) ile karşılaştı. Güçlü rakibi karşısında 25-17, 25-17 ve 25-13 lük setlerle sahadan 3-0 galibiyetle ayrılan B Takımımızda haftayı galibiyetle bitirdi.

8. haftası geride kalan ligde Yıldız(A) takımımız tüm maçlarından galibiyetle ayrılarak 22 puanla ligde lider durumda bulunurken, haftayı önemli bir galibiyetle kapatan B Takımımızda 8 maçta topladığı 6 puanla 8. sırada haftayı tamamladı.

İlk devrenin son haftasında Yıldız (A) takımımız ligde oynadığı 8 maçta 7 galibiyet 1 mağlubiyeti bulunan  lig ikincisi Esvoleybol ile Yıldız (B) takımımızda ligin son sırasında bulunan Küçükçekmece Voleybol ile karşılaşıp ilk devreyi tamamlayacaklar.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz