Yıldız Voleybolcularımız İstanbul Şampiyonu.

İstanbul Yıldız Erkekler Voleybol Ligi'nde son hafta maçları ile sezon sona ererken, haftalar önce şampiyonluğu garantileyen İstanbul BB (A) Yıldız Erkek takımımız son hafta maçında en yakın takipçisi Galatasaray'ı 3-1 mağlup ederek şampiyonluğunu perçinledi.

 Sezonun son maçında Galatasaray ile karşı karşıya gelen Yıldız Erkek A Voleybol takımımız rakibini 3-1'lik skorla mağlup ederek en yakın rakibinin 7 puan önünde 54 puanla İstanbul Şampiyonluğuna ulaştı. Aynı ligde mücadele eden B takımımız da 11 takımlı ligi 43 puan ile 4.sırada tamamladı.

Yine aynı  ligde mücadele eden Genç Erkek takımımız ise İstanbul 3.'sü olarak ligi tamamladı.

Küçük erkekler liginde de 3 takım ile yer alan İstanbul BB (A) takımı İstanbul 4.sü, İstanbul BB (B) takımı İstanbul 7.si ve 2000-01-02 doğumlu sporculardan oluşan İstanbul BB (C) takımı (Kumport) ligi 9.sırada tamamladı.

Yıldız Erkek ve Genç Erkekler liginde yarışan A ve B takımlarımızın da Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını kazanmasına rağmen, yönetmelik gereği Türkiye Şampiyonalarına tek takım ile katılabilecek olan kulübümüz küçük, yıldız ve gençlerde direk Türkiye finallerine katılma hakkı elde etti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz