Yıldız Voleybol takımımız İstanbul Şampiyonu

Kulübümüz Yıldız Erkek Voleybol takımı 2016-2017 sezonu İstanbul Yıldız Erkekler ligini 60 puanla tamamlayarak İstanbul Şampiyonu oldu.

Antrenörlüğünü Arda Yolaç'ın yaptığı Yıldız Erkek A Takımımız ligde oynadığı 22 maçta 20 galibiyet ve topladığı 60 puanla en yakın rakibi Beşiktaş'ın 5 puan önünde ligi  önde bitirdi.

Aynı zamanda 2.Lig Erkek takımımızın kadrosunda mücadele eden yıldız takım oyuncularımız , 2.Ligde çok büyük bir başarıya imza atıp kendilerinden 15 yaş büyük olan  rakiplerine karşı 2.lig, 2.Grupta 18 maçta 45 puan toplayan ve ligi ikinci bitirme başarası gösteren ekibimiz, bu başarısı sonrası kendi yaşıtlarına karşı Yıldızlar Liginde elde ettiği İstanbul Şampiyonluğuyla başarısını taçlandırdı.

Yıldız Erkek takımımızın 60 puanla Şampiyon olduğu ligde, ikinci 55 puanla Beşiktaş , üçüncü 54 puan toplayan Esspor , dördüncü 50 puanla Fenerbahçe ve beşinci ise 49 puan ile Galatasaray oldu.

Böylece Yıldız takımımız 2-6 Haziran'da Bursa'da yapılacak olan Yıldız Erkekler Türkiye Finallerine birinci torbadan katılma hakkını elde etti. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz