Yıldız ve Gençlerimiz İstanbul Şampiyonu?

Aroma Voleybol 1. Ligi`nde tarihinde ilk kez şampiyonluk yaşayan A Erkek Voleybol takımımızın ardından Yıldız ve Genç Erkek takımlarımız da İstanbul Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası Finallerine direk katılma hakkı kazandı.

Son yıllarda alt ve üst yapıda başarılı sonuçlara imza atan Voleybol takımlarımız başarılarına bir yenisini daha ekledi. A Erkek Voleybol takımımız 2008-2009 sezonunda Balkan ve Lig Şampiyonluğu yaşarken, Yıldız ve Genç Erkek takımlarımız da İstanbul şampiyonu olmayı başardı.
Ertan Albayrak ve Ayşe Dehrioğlu yönetimindeki Yıldız ve Genç takımlarımız güçlü rakiplerinin önünde ipi göğüsleyen ekipler oldu. İstanbul Yıldız Erkekler liginde son hafta Beşiktaş`ı 3-0 yenen İstanbul Belediyesi birinci, Beşiktaş ikinci ve Fenerbahçe üçüncü oldu.
İstanbul Genç Erkekler Liginde ise son maçta lig ikincisi olan Fenerbahçe`yi 3-0 yenen İstanbul Belediyesi bu kategoride de şampiyonluğa ulaştı.
İstanbul Belediyesi Genç Takımı 1-5 Haziran, Yıldız Takımı da 8-12 Haziran tarihleri arasında Türkiye Şampiyonluğu için mücadele edecek.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz