Yildiz ve Gençlerden Gol Sov?

Altyapida oynanan maçlarda Yildiz takimimiz Maltepe`yi 4-0, Süper Genç takimimiz Kocaelispor`u 3-0, B Genç takimimiz Istanbulspor`u 2-1 maglup ederken, Amatör takimimiz Güngören Belediyesi`ne 1-0 maglup oldu.

Albayrak Toprak sahada oynanan maçta Maltepespor`u konuk eden Yıldız takımımız rakibini farklı mağlup ederek haftayı kayıpsız tamamladı ve puanını 24`e çıkardı. Maltepespor karşısında etkili olan ve rakibine fazla pozisyon vermeyen Yıldız takımımız 3 puana Ömer (2) Gökhan ve Serkan`ın golleriyle ulaştı.
Deplasmanlı Gençler Ligi`nde şampiyonluk mücadelesi veren Süper Genç takımımız ligin iddialı takımlarından Kocaelispor`u sahasında 3-0 mağlup ederek puanını 24`e çıkardı ve rakiplerine gözdağı verdi. Turuncu-lacivertli ekibimize 3 puanı getiren goller 10 ve 15. dakikada Emre, 20 dakikada Hasan Ali`den geldi.
Albayrak Toprak Sahada İstanbulspor`u konuk eden B Genç takımımız ise rakibini mağlup ederek puanını 22`ye çıkardı ve yükselişini sürdürdü. Gürkan ve Hakan Turan takımımıza 3 puanı getiren isimler oldular.
Amatör takımımız ise Güngören Belediyesi`ne 1-0 mağlup olarak kötü gidişe dur diyemedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz