Yıldız Güreşçilerimiz Türkiye 2.'si..

Uşak'ta yapılan Yıldızlar Grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda Güreş takımımız 1 altın, 1 gümüş ve 3 bronz madalya ile Kasımpaşa'nın ardından topladığı 53 puanla Türkiye 2.'si oldu. Minik Güreşçilerimiz ise Gruplarda başarılı bir performans ortaya koydu.

 Uşak'ta yapılan Grekoromen Stil Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Yıldız Erkek Güreş takımımız Türkiye 2.'si oldu. Kasımpaşa'nın şampiyon olarak tamamladığı müsabakalarda sporcularımızdan 100 kiloda mücadele eden sporcularımızdan Davut Olan Türkiye Şampiyonu olarak altın, Fatih Bakır ise Türkiye 2.'si olarak gümüş madalya alırken,  46 kiloda mindere çıkan Bilal Talha Demiröz, 50 kiloda yarışan Mansur Barga ve 58 kiloda mücadele eden Güreşçimiz Uğur Erdoğan ise Türkiye 3.'sü olarak bronz madalya kazandı.

Öte yandan Düzce'de yapılan 12-13 yaş Grekoromen stil grup müsabakalarında sporcularımız 3 altın, 4 gümüş ve 9 bronz olmak üzere toplam 16 madalya kazanarak Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazandı. Ayrıca Eskişehir'de yapılan 12-13 yaş Grekoromen stil grup müsabakalarında ise sporcularımız 4 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 9 madalya kazandı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz