Yeni transferlerimiz uyum sağladı.

Sezona Hollanda'da iddialı hazırlanan İstanbul BB'de yeni transferler Eduardo, Geraldes, Kemal Tokak ve Hakan Canbazoğlu'nun takıma çabuk uyum sağlamaları ve performansları teknik heyeti ve camiayı mutlu etti.

2012-2103 futbol sezonunda turuncu-lacivertli renkler için ter dökecek olan yeni transferlerimiz Andre Geraldes, Eduardo Carvalho, Kemal Tokak ve Hakan Canbazoğlu kulüp başkanımız Çağatay Kalkancı ve teknik direktörümüz Carlos Carvalhal ile birlikte Hollanda Kampı'nda bir araya geldi.

Teknik Direktörümüz Carlos Carvalhal'in raporu doğrultusunda İtalya'nın Genoa kulübünden 1 yıllığına kiralanan Portekizli kaleci Eduardo Carvalho, Rio Ave'den transfer edilen ve 5 yıllık sözleşmeye imza atan sağ bekte görev yapan genç yetenek Andre Geraldes, Samsunspor'dan 5 yıllığına renlerimize bağladığımız stoper Kemal Tokak ve Nazilli Belediyespor'dan 3 yıllığına kadromuza kattığımız genç kaleci Hakan Canbazoğlu kampta uyum sürecini atlatıp göstermiş oldukları performanslarıyla göz dolduruyor.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda nokta transferler yaptıklarını belirten kulüp başkanımız Çağatay Kalkancı, 'Transferlerimiz kamp süresince iyi bir uyum süreci geçirdi ve hazırlık maçlarında bizi memnun eden bir performans ortaya koydu. Takım olarak iyi bir uyumumuz var. Hedefimiz doğrultusunda iyi bir sezon geçirmek için nokta transferler yaptık. Umarım takım olarak iyi bir sezon geçiririz' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz