"Yenemediğin zaman yenilmeyeceksin"

İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun Sportif Direktörü Kamil Dizar, Orduspor ile 1-1 berabere kaldığımız karşılaşmada aldığımız 1 puanın önemli olduğunu söyledi.

Sportif Direktörümüz Kamil Dizar, Orduspor'un Spor Toto Süper Lig'e çabuk alıştığını anlatarak, ''Orduspor maçının zor geçeceğini biliyorduk. Açıkçası çok sıkı bir maç oldu, iki takımın da puan alma arzusu çok yüksekti. Çok fazla pozisyon verdiğimizi düşünmüyorum. Talihsiz bir gol yedik. Ancak böyle zamanlarda maçı berabere bitirmek de önemli. Yenemediğin zaman yenilmeyeceksin'' dedi. 
 
Ligin ilk iki haftasında Galatasaray ve Trabzonspor ile karşılaştıklarını hatırlatan Dizar, ''Böylesine zor iki maçı yaptıktan sonra kısa sürede başka bir maça çıkmak kolay değil. Bazı sakatlıklarımızın da hocamızın oyun planını bozduğunu düşünüyorum. Artık bunları geride bırakıp, önümüzdeki Manisaspor maçına yoğunlaşmalıyız. Manisaspor da iyi bir kadroya sahip. Hedefimiz o maçtan da puan almak. Umarım arzu ettiğimiz sonucu alırız'' diye konuştu. 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz