Yabancı Delegeler Başkanımız Çamlı'yı ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Sırbistan Niş Üniversitesi Spor Akademisinin işbirliğiyle kulübümüzün ev sahipliğinde organize edilen 3.Uluslararası Bedensel Engelliler Yüzme Eğitim Kampı ve Yarışlarına katılan yabancı delegeler Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı'yı ziyaret etti.

 Sırbistan Üniversitesi Spor Akademisi Engelliler Bölümü Başkanı Prof. Dr  Marko Aleksandrovic Engellilerde Spora vermiş olduğu desteklerden dolayı Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı'ya teşekkür ederek, 'Dün olduğu gibi bugün de Türk kardeşlerimizin misafirperverliğini en iyi şekilde hissettik ve yaşadık' dedi.

Yunanistan Bedensel Engelli Milli Takımlar Antrenörü Georgias Mathes ise ilişkilerimizin artarak devam ettiğini bu kapsamda Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı'ya organizasyonlara vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç bildiği ifade ederek, 'Bize verile bu destekle  daha da iyi işler yapabileceğimizi ortaya koyduk. Her geçen yıl büyüyerek devam eden organizasyonlar büyük bir aile olma yolunda hedefe ulaştırmıştır' diye konuştu.

Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı ise, ' Burada sizin gibi değerli dostları ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. İşbirliğimiz bundan sonra da güçlenerek 3 medeniyete başkentlik yapmış olan İstanbul özelinde devam edecek' şeklinde konuştu.

Ziyarette ayrıca Genel Sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer ve Bedensel Engelliler Branşı Şube Sorumlumuz Mustafa İpek de yer aldı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz