Webo büyükleri boş geçmedi.

Kamerunlu futbolcumuz Pierre Achille Webo Kouamo, ligin ilk 5 haftasında sergilediği başarılı performans ve attığı 5 golle ne kadar doğru bir transfer olduğunu gösterirken büyükleri de boş geçmeyerek kalitesini şimdiden ispatladı.

 İspanya'nın Real Mallorca ekibinden İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuza bu sezon transfer olan Webo, geride kalan 5 haftada takımımızı sırtlayan isimlerin başında gelirken, ne kadar önemli bir gol silahı olduğunu da ispatladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ligde çıktığı 5 maçta rakip fileleri toplam 8 kez havlandırırken, bu gollerden 5'ine Webo imza atmayı başardı.

-Büyük takımları boş geçmedi-

Ligin ilk haftalarında Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe gibi güçlü rakiplere karşı mücadele eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da Webo, bu önemli rakiplere de acımadı.

Sezonun ilk maçında Galatasaray'a, hemen ardından Trabzonspor'a 1'er gol atan Webo, Fenerbahçe filelerini ise 2 kez havalandırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un bu sezon oynadığı maçlar ve Webo'nun attığı goller şöyle:

Rakip Skor Webo

Galatasaray 2-0  /1

Trabzonspor (D) 1-0 / 1

Orduspor 1-1 -

Manisaspor (D) 2-0 / 1

Fenerbahçe (D) 2-4  / 2

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz