Vujacic, Markota ve Jenkins İstanbul BB'de

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde Drasko Prodanovic yönetiminde 2'de 2 yaparak çıkış yakalayan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, kadrosunu Sasha Vujacic, Damir Markota ve Michael Jenkins ile güçlendirdi.

 Cebeci Spor Kompleksi'nde yer alan kulüp binasında düzenlenen ve Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı ile Genel Sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer'in de hazır bulunduğu törende Sloven Sasha Vujacic, Hırvat Damir Marcota ve ABD'li Michael Jenkins resmi sözleşmeye imza attı.

Kendilerini İstanbul Büyüykşehir Ailesine bağlayan sözleşmeye imza atan Vujacic, Marcota ve Jenkins sezon sonuna kadar turuncu-lacivertli renklere hizmet verecek.

Törende konuşan Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Hocamız Drasco Prodanovic'in raporu doğrultusunda bizi hedefe götürecek ülkemizi de yakından tanıyan deneyimli oyuncuları kadromuza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun' diye konuştu. 

Damir Markota, daha önce 2012-2013 sezonunda Beşiktaş'ta, Sasha Vujacic de 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Anadolu Efes'te forma giymişti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz