Voleybolcularımız Şile Kampı'na başladı

Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde mücadele eden turuncu-lacivertli ekibimiz 2012-2013 sezonu 3. etap kamp çalışmalarına teknik direktörümüz Nedim Özbey nezaretinde Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde başladı.

 Voleybol takımımız yeni sezon hazırlıklarını Balkan Kupasını kazanarak Avrupa kupasına katılmak ve zorlu lig maratonunda ilk üç takım arasında yer almak amacıyla Şile Kampüsü'nde sürdürmektedir.

Daha önce 24.05.2012 tarihinde Haldun Alagaş Spor Salonunda (Sağlık ve sportif gelişim) başlayan 1. Etap çalışmaları 30.06.2012 tarihine kadar sürmüştü. Daha sonra oyuncuların Hopa Plaj Voleybol turnuvasına gitmesi nedeni ile ara verilen çalışmalar 2. etap olarak 16.07.2012 tarihinde tekrar Haldun Alagaş'ta salon ve Burhan Felek Ekrem Koçak Atletizm pistinde devam eden çalışmalar 20.07.2012 tarihine kadar devam etmişti.

Çalışmaların amacı; Yapılan sportif testlerle daha sağlıklı, verimli ve sürdürülebilir antrenman programının hazırlanması. Özellikle temel teknik gelişimi, fiziki gücün ve sıçramanın artırılmasına yönelik çalışmaların yapılacağı antrenmanlar 16 Ağutos 2012 resmi sezon açılışına kadar devam edecektir.

Milli takımımızda görev yapan oyuncularımız ve yabancı oyuncularımız Jeroen TROMMEL (Hollanda) , Siarhei ANTANOVICH (Beyaz Rusya) milli takımları çalışmalarında olmaları ve Brook BILLINGS (USA) yeni evlenmesi nedeni ile çalışmalara Ağustos ortasında katılacaklardır.

Takımın tüm oyuncularının katılımı ile Ağustos ayı sonunda planlanan yurt dışı kampı ile devam edecek çalışmaların ilk hedefi Balkan Kupasını kazanarak Avrupa kupasına devam etmek ve zorlu lig maratonunda ilk üç takım arasında yerini almak olacaktır.

Takımımızın yeni transferleri

Alt yapımızdan yetişmiş olan Halkbank'tan Özkan HAYIRLI (Orta),

4 Eylül Sivas tan Sercan ABANOZ (Pasör),

Plevne Belediyesi Tokat'tan Ali Samet İÇMEGİZ (Universal)

Ziraat Bankasından Kadir CİN (Köşe)

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz