Voleybolculara Moral Yemegi

Voleybol Sube Sorumlumuz Hüseyin Ersan Topbas, Türkiye 1. Voleybol Ligi B Grubunda sampiyonluk mücadelesi veren Erkek Voleybol takimimiza moral yemegi verdi.

Yemekte bir konuşma yapan Voleybol şube sorumlumuz Hüseyin Ersan Topbaş, Amatör branşlarda bünyesinde bulundurduğu sporcular ve elde ettiği derecelerle türk sporunun lokomotifi haline gelen Belediyespor`da bu sezon çok iyi bir Voleybol takımı oluşturduklarına dikkat çekerek, "Hedefimiz İETT adı altında başlayan ve günümüzde Belediyespor olarak devam eden Voleybol takımıyla bu sezon şampiyon olarak, geçmişte büyük başarılar imza atmış o efsane kadronun yakalamış olduğu başarı çıtasını daha da yükseğe çıkarmak. Bunun için gerek Kulüp başkanımız Nuri Albayrak gerekse antrenörümüz Nedim Özbey`in çabalarıyla Türkiye`nin en iyi oyuncularını kadromuza kattık. Geride kalan 3 maçı da set vermeden kazanarak da doğru yolda olduğumuzu gösterdik" diye konuştu.
"Efsane Geri Döndü"sloganıyla bu sezon ligde şampiyonluk mücadelesi veren Erkek Voleybol takımının başarısı için neler yapılabileceği konuşulduğu yemeğe Şube sorumlusu Hüseyin Ersan Topbaş`ın yanı sıra Genel Sekreterimiz Dr. Osman Aşkın Bak ve yöneticilerimiz Kenan Kızılkaya, Bayram Sezgün, Hasan Hüseyin Yaşar, Recep Kızıltepe, Abdullah Başer, Ahmet Paksoy, Hasan Morgil, Ahmet Hamdi Çamlı`nın yanı sıra sporcu ve antrenörlerimiz ile basın mensupları katıldı.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz