Voleybol Ödül Törenine İstanbul BB Damgası.

Voleybol Altyapı Ligleri 2015-2016 sezonu ödül töreni Burhan Felek'te yapıldı. Törende Küçük Erkek takımımız Şampiyonluk, Minik Erkek (A) takımımız 2.'lik, Genç Erkek ve Minik Erkek (B) takımımız ise 3.'lük kupasını alarak kürsüyü parselledi.

 2015-2016 Sezonu İstanbul Voleybol Altyapı Ligleri ödül töreni Üsküdar Burhan Felek 50. Yıl Spor Salonu'nda yoğun bir katılımla sahiplerini buldu.  Küçük Erkek takımımız Şampiyonluk, Minik Erkek (A) takımımız 2.'lik, Genç Erkek  ve Minik Erkek (B) takımımız ise 3.'lük kupasını alarak törene damgasını vurdular.

Şeref Tok Yönetiminde İstanbul Şampiyonu olan Küçük Erkek Voleybol takımımız şampiyonluk madalyalarını ve kupasını, Voleybol altyapı menajerimiz Kadir Uzun'dan aldı.

Ertan Albayrak yönetiminde İstanbul 3.'sü olan Genç Erkek Voleybol takımımız, Yasin Gülşen yönetiminde İstanbul 2.'si olan Minik Erkek (A) Voleybol takımımız ve İstanbul 3.'sü olan Minik erkek (B) Voleybol takımımız ise kupalarını Türk Voleybolunun duayen isimlerinden aldılar.

Voleybol A Takım Teknik Direktörümüz Hakan Özkan, Voleybol İdari Menajeri Levent Özvarnalı, Voleybol Sportif Menajeri Mustafa Aydoğan ve Voleybol Altyapı Menajeri Kadir Uzun ödül törenine gelerek sporcularımızın sevinçlerine ortak olup, sporcularımıza güç verdiler.

Voleybol Takımları Teknik Direktörümüz Hakan Özkan, 'Türk Voleybolunun lokomotifi olan kulübümüz Altyapılarda elde ettiği başarılarla bunu bir kez daha gösterdi. İstanbul liglerinde dereceye giren takımlarımızı, Antrenör ve Sporcularımızı kutluyorum. Haziran ayı içerisinde İzmir'de yapılacak olan altyapı ligleri Türkiye Şampiyonalarında da kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için mücadele edeceğiz' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz