Voleybol`da Kuralar Çekildi?

Erkekler Voleybol Birinci Ligi final grubu kuralari Gençlik ve Spor Genel Müdürlügü toplanti salonunda çekildi. Erkek Voleybol takimimiz ilk maçini Fenerbahçe ile deplasmanda yapacak.

Ankara`da yapılan kura çekimine Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık ve federasyon yetkililerinin yanı sıra, final grubunda mücadele edecek 8 takımın yöneticisi katıldı.
Final grubunda mücadele edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Arkas Spor, Erdemir, Fenerbahçe, Halk Bankası, Polis Akademisi ve Koleji, Ankara SSK ve Ziraat Bankası takımları, 1. devre maçlarını 31 Ocak-3 Mart, 2. devre karşılaşmalarını ise 10 Mart-7 Nisan tarihlerinde oynayacaklar.
Final grubunda yapılacak 2 devreli maçların ardından ilk 4 sırayı elde eden takımlar, statü gereği ligde ilk 4 sırayı oluşturacak takımları belirlemek üzere, ilki 13-14-15 Nisan, ikincisi ise 20-21-22 Nisan tarihleri olmak üzere iki turnuva daha oynayacaklar.
Final grubunda 31 Ocak`ta yapılacak ilk devre maçlarının 1. hafta programı ise şöyle:
Ankara SSK-Erdemir, Ziraat Bankası-Halk Bankası, Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Polis Akademisi ve Koleji-Arkas Spor.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz