Voleybol Altyapı takımlarımız kupalarını aldı

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından 2011-2012 sezonu İstanbul Mahalli Ligleri'nde başarılı olan takımlara Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonu'nda kupa ve madalyaları verildi.

 İstanbul Altyapı ve Mahalli Ligi sona ererken dereceye girenGenç, Yıldız ve Küçük Erkek Voleybol takımlarımız Federasyon Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Genel Müdürümüz Suat Güler, Branş İdari Menajerimiz Levent Özvarnalı, Altyapı İdari Menajeri Kadir Uzun, Antrenörlerimiz Erhan Doğanöz (Genç Takım), Arda Yolaç (Yıldız Takım) ve Yavuz Barutçu'nun (Küçük Takım) da katılımıyla düzenlenen törenle kupa ve madalyalarını aldı.

Pav Takımımızın üst üste 3. Türkiye Şampiyonluğu'na ulaşmasının ardından Küçük Erkek Takımımız İstanbul Şampiyonu, Genç Erkek Takımımız İstanbul 2.'si ve Yıldız Erkek Takımımız ise İstanbul 3.'sü olarak kupasını alırken Türkiye Şampiyonası'nda mücadele etme hakkı kazandı.

İstanbul Şampiyonu olan Küçük Erkek Takımımız 19-24 Haziran 2012 Tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine direk olarak katılacak.

İstanbul 2.'si olan Genç Erkek Takımımız 25-30 Haziran 2012 Tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine direk olarak katılacak.

İstanbul 3.'sü olan Yıldız Erkek Takımımız 12-17 Haziran 2012 Tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine direk olarak katılacak. 

Kategorilere göre ilk üç dereceyi elde eden takımlar şöyle oluştu:

KÜÇÜK ERKEKLER: 1-İstanbul BBSK, 2-Okyanus Koleji, 3- Galatasaray.

 YILDIZ ERKEKLER: 1- Galatasaray, 2- Fenerbahçe, 3- İstanbul BBSK.

 GENÇ ERKEKLER: 1- Fenerbahçe, 2- İstanbul BBSK, 3- Galatasaray.

 1. KÜME ERKEKLER: 1- Büyükdere, 2- Ataşehir Tenis Kulübü, 3- Beyoğlu Spor.

 KÜÇÜK KIZLAR: 1- Koç İÖO, 2- Yeniköy Voleybol İhtisas, 3- Eczacıbaşı.

 YILDIZ KIZLAR: 1- Fenerbahçe, 2- Vakıfbank, 3- Eczacıbaşı.

 GENÇ KIZLAR: 1- Eczacıbaşı, 2- Koç İÖO, 3- Galatasaray.

 KÜME BAYANLAR: 1- Teşvikiye İhtisas, 2- Haydarpaşa Lisesi, 3-Boğaziçi Yıldızları.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz