Voleybol Altyapi Takimlarimiz 5 Galibiyet aldi..

Hafta sonu oynanan maçlarda Voleybol Altyapi takimlarimiz yaptiklari 6 maçin 5'ini kazanarak basarili bir performans ortaya koydu. Altyapi takimlarimizin aldigi sonuçlar söyle:

Haftasonu Bağlarbaşı Spor Salonu`nda Marmara Grubu`nda yapılan Büyükler Masa Tenisi Türkiye Kupası A Grubu Müsabakaları sonucunda Erkek ve Bayan Masa Tenisi takımlarımız başarılı bir performans ortaya koyarak Mayıs ayında Antalya`da düzenlenecek olan finallere gitmeye hak kazandı.
Sefa Avcı, Gencay Menge, Hasan Doğan ve Pengfei Chao`dan oluşan Erkek takımımızın 1. olarak finallere gitmeye hak kazandığı grup maçlarında Sarkuysan 2., Beşiktaş 3., Tofaş 4. ve Fenerbahçe ise 5. oldu.
Derya Üzgen, Deniz Çubuktar, Muyser Dveekat ve Elif Odabaşı`dan oluşan Bayan takımımızın 3. olarak finallere gitmeye hak kazandığı A Grubu`nda Anadolu Üniversitesi 1., Tunçsiper 2., Fenerbahçe ise 4.`lüğü elde etti.
16 Erkek ve 14 Bayan olmak üzere 30 takımın mücadele ettiği A Grubu`nda finallere katılmaya hak kazanan 9 Erkek ve 11 Bayan takımı Antalya`da düzenlenecek finallerde şampiyon olarak ülkemizi Avrupa Kupaları`nda temsil etmek için mücadele edecek.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz