Voleybol altyapı sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Voleybol branşı altyapı takımlarımızın 27 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında oynadıkları maç sonuçları.

 KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Çeyrek Final Müsabakaları / 27.05.2019 – 15:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Arkas Spor
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-17, 25-17, 25-16
Antrenörümüz:Şeref Tok

KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Yarı Final Müsabakaları / 28.05.2019 – 13:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Ziraat Bankası
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-14, 25-14, 25-15
Antrenörlerimiz:Şeref Tok, Yrd. Ant. Hasan Karanlık

KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Final Mücadelesi / 29.05.2019 – 13:00
İstanbul BBSK 1 – 3  Galatasaray
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:18-25, 25-23, 15-25, 17-25
Antrenörlerimiz:Şeref Tok, Yrd. Ant. Hasan Karanlık

KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL LİGİ
3. Bölge Final Grubu 8. Hafta / 28.05.2019 – 19:30
İstanbul BBSK 3 – 1  Atakent Elit (B)
Salon :Tozkoparan Spor Salonu
Set Skorları:25-16, 26-28, 25-15, 25-17
Antrenörümüz:Kübra Koşar


MİNİ KIZLAR AVRUPA H GRUBU
02.06.2019 – 09:00
İstanbul BBSK (A)2 – 0  Güngören Gençlerbirliği
Salon :Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları:25-02, 25-09
Antrenörümüz:Kübra Koşar

MİNİ KIZLAR AVRUPA H GRUBU
02.06.2019 – 09:45
Büyükçekmece Vol. 0 – 2  İstanbul BBSK (A) 
Salon :Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları:07-25, 10-25
Antrenörümüz:Kübra Koşar

MİNİ KIZLAR AVRUPA C GRUBU
01.06.2019 – 10:30
Enka (A)0 – 2  İstanbul BBSK (B)
Salon :Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları:25-0, 25-0 (HÜKMEN)
Antrenörümüz:Büşra Nur Atasoy

MİNİ KIZLAR AVRUPA C GRUBU
01.06.2019 – 12:15
Altınyıldız 2 – 0  İstanbul BBSK (B)
Salon :Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları:25-17, 25-05
Antrenörümüz:Büşra Nur Atasoy


 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz