Voleybol altyapı sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Voleybol branşı altyapı takımlarımızın 19-26 Mayıs tarihleri arasında oynadıkları maç sonuçları.

GENÇ KIZLAR İSTANBUL LİGİ
Avrupa Yakası Final Müsabakası / 20.05.2019 - 18:15
İstanbul BBSK 0 – 3 Küçükçekmece Voleybol
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 17-25, 14-25, 19-25
Antrenörlerimiz: Kübra Koşar, Yrd. Ant. Arda Yolaç, Yrd. Ant. Büşra Nur Atasoy

KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
H Grubu 1. Müsabakası / 22.05.2019 – 17:00
İstanbul BBSK  3 – 0  Akyazı Belediyesi (Sakarya)
Salon : Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları: 25-13, 25-13, 25-09
Antrenörümüz: Şeref Tok

KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
H Grubu 2. Müsabakası / 23.05.2019 – 15:00
İstanbul BBSK  3 – 0  Pema Koleji (Konya)
Salon : Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları: 25-08, 25-09, 25-12
Antrenörümüz: Şeref Tok

KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
H Grubu 3. Müsabakası / 24.05.2019 – 17:00
İstanbul BBSK  3 – 1  Maliye Piyango (Ankara)
Salon : Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları: 24-26, 25-17, 26-24, 25-23
Antrenörümüz: Şeref Tok

KÜÇÜK ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Son 16 Eleme Turu Müsabakaları / 26.05.2019 – 17:00
İstanbul BBSK  3 – 0  Okyanus Koleji
Salon : Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları: 25-23, 25-12, 25-10
Antrenörümüz: Şeref Tok

MİDİ KIZLAR İSTANBUL LİGİ
3. Bölge Final Grubu 8. Hafta / 25.05.2019 – 18:15
İstanbul BBSK  0 – 3  Olimpia 2023
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 07-25, 09-25, 21-25
Antrenörümüz: Kübra Koşar


MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Final Müsabakası / 19.05.2019 – 13:00
İstanbul BBSK  3 – 0  Avrupa Voleybol
Salon : Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları: 25-20, 25-15, 25-15
Antrenörlerimiz: Şeref Tok, Yrd. Ant. Hasan Karanlık
Açıklama: Takımımız bu sonuç ile Türkiye Şampiyonu oldu. 

MİNİ ERKEKLER MÜSABAKALARI
26.05.2019 – 17:45
İstanbul BBSK (A) 2 – 0 Beşiktaş (A)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 25-23, 25-21
Antrenörlerimiz: Arda Yolaç, Yrd. Ant. Yasin Gülşen

26.05.2019 – 18:30
İstanbul BBSK (B) 2 – 0 Beşiktaş (B)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 25-22, 25-09
Antrenörlerimiz: Yasin Gülşen, Yrd. Ant. Arda Yolaç

MİNİ KIZLAR AVRUPA H GRUBU
25.05.2019 – 14:30
Eczacıbaşı  0 – 2  İstanbul BBSK (A)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 15-25, 20-25
Antrenörümüz: Kübra Koşar

MİNİ KIZLAR AVRUPA H GRUBU
25.05.2019 – 15:30
İstanbul BBSK (A)  2 – 0  İTÜ
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 25-10, 25-10
Antrenörümüz: Kübra Koşar

MİNİ KIZLAR ŞENLİK VOLEYBOL
26.05.2019 – 09:45
Atakent Elit (H) – İstanbul BBSK
Salon: Burhan Felek Salonu
Antrenörümüz: Büşra Nur Atasoy
Açıklama: TVF tarafından voleybolu sevdirme ve teşvik amaçlı düzenlenen Şenlik Voleybol Organizasyonlarında skor tutulmamaktadır.

26.05.2019 – 10:00
İstanbul BBSK – Kartal Anadolu (A)
Salon: Burhan Felek Salonu
Antrenörümüz: Büşra Nur Atasoy
 
**TVF tarafından voleybolu sevdirme ve teşvik amaçlı düzenlenen Şenlik Voleybol Organizasyonlarında skor tutulmamaktadır. 
 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz