Voleybol altyapı sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Voleybol branşı altyapı takımlarımızın 14-19 Mayıs tarihleri arasında oynadıkları maç sonuçları.

GENÇ KIZLAR İSTANBUL LİGİ

Avrupa Yakası Yarı Final (1) Müsabakası / 14.05.2019 - 18:15
İstanbul BBSK3 – 0Sekbanlar Spor Kulübü
Salon :Bahçelievler Engelliler Spor Kompleksi
Set Skorları:25-15, 25-16, 25-14
Antrenörümüz:Kübra Koşar
Açıklama: Takımımız bu sonuçla Avrupa Yakası Finaline yükseldi.

YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI PLAY-OFF
A Grubu 1. Müsabakası / 17.05.2019 – 11:00
İstanbul BBSK3 – 0İzmir Spor Kulübü
Salon :Şehit Anıl Gül Spor Salonu (Eskişehir)
Set Skorları:25-08, 25-13, 25-07
Antrenörümüz:İbrahim Marham

YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI PLAY-OFF
A Grubu 2. Müsabakası / 18.05.2019 – 14:00
İstanbul BBSK3 – 0Ankara TED Koleji
Salon :Şehit Anıl Gül Spor Salonu (Eskişehir)
Set Skorları:25-20, 25-10, 25-20
Antrenörümüz:İbrahim Marham

YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI PLAY-OFF
A Grubu 3. Müsabakası / 19.05.2019 – 13:00
İstanbul BBSK3 – 1Tofaş Spor Kulübü
Salon :Şehit Anıl Gül Spor Salonu (Eskişehir)
Set Skorları:17-25, 25-23, 25-23, 25-23
Antrenörümüz:İbrahim Marham
Açıklama: Takımımız bu sonuçla 17-23 Haziran tarihleri arasında Kocaeli'de düzenlenecek
Festival Voleybol Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda, yarışma hakkı elde etti.

KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL LİGİ 3. BÖLGE FİNAL GRUBU
7. Hafta Grup Müsabakası / 15.05.2019 – 18:15
Bağcılar Evren 3 – 2 İstanbul BBSK
Salon :Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
Set Skorları:25-27, 16-25, 25-20, 25-23, 15-06
Antrenörümüz:Kübra Koşar

MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
H Grubu 1. Müsabakası / 13.05.2019 – 15:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Sakarya Gençlik Merkezi
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:HÜKMEN
Antrenörümüz:Şeref Tok


MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
H Grubu 2. Müsabakası / 14.05.2019 – 16:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Gülşehir Anadolu Lisesi
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-09, 25-12, 25-10
Antrenörümüz:Şeref Tok

MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
H Grubu 3. Müsabakası / 15.05.2019 – 18:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Ziraat Bankası
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-10, 25-13, 25-18
Antrenörümüz:Şeref Tok

MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Son 16 Eleme Turu Müsabakaları / 17.05.2019 – 17:00
İstanbul BBSK 3 – 0  İstanbul ES Voleybol
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-13, 25-18, 25-18
Antrenörümüz:Şeref Tok

MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Çeyrek Final Müsabakaları / 18.05.2019 – 13:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Halkbank
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-12, 25-17, 25-09
Antrenörümüz:Şeref Tok

MİDİ ERKEKLER FESTİVAL VOLEYBOL KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Yarı Final Müsabakaları / 19.05.2019 – 13:00
İstanbul BBSK 3 – 0  Bursa Bosch
Salon :Uluslararası Fuar Merkezi (Kocaeli)
Set Skorları:25-07, 25-17, 25-11
Antrenörümüz:Şeref Tok
Açıklama: Takımımız bu sonuçla Festival Voleybol Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda
finale yükseldi.

MİNİK ERKEKLER MÜSABAKALARI

 

19.05.2019 – 09:00
İstanbul BBSK (B)
2 – 0Okyanus Koleji (A)
Salon : İFA Kapalı Spor Salonu
Set Skorları:25-19, 25-22
Antrenörlerimiz:Yasin Gülşen, Yrd. Ant. Arda Yolaç

19.05.2019 – 09:45
Okyanus Koleji (B)
0 – 2İstanbul BBSK (A)
Salon :İFA Kapalı Spor Salonu
Set Skorları:06-25, 09-25
Antrenörlerimiz:Arda Yolaç, Yrd. Ant. Yasin Gülşen
19.05.2019 – 11:00
İstanbul BBSK (A)
2 – 0İstanbul BBSK (B)
Salon :İFA Kapalı Spor Salonu
Set Skorları:25-16, 25-18
Antrenörlerimiz:Minik A/Arda Yolaç, Minik B/ Yasin Gülşen

MİNİK KIZLAR AVRUPA C GRUBU
19.05.2019 – 18:30
Olimpia 2023 (B) 
2 – 0  İstanbul BBSK (B)
Salon :İFA Kapalı Spor Salonu
Set Skorları:25-11, 25-10
Antrenörümüz:Büşra Nur Atasoy

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz