Voleybol 3. Ligi'ne galibiyetle başladık.

Türkiye Deplasmanlı 3. Voleybol Ligi'nde mücadele eden Bayan takımımız, Bahçelievler Belediyesi'ni 3-2, Erkek takımımız ise Çerkezköy İlköğretim Okulu'nu 3-0 mağlup ederek sezona galibiyetle başladı.

 Türkiye Deplasmanlı 3. Voleybol Ligi'nde mücadele veren Bayan takımımız, Bahçelievler Belediyesi'ni çekişmeli geçen maç sonunda 3-2 mağlup ederek sezona galibiyetle başladı. Rakibini 25-18, 25-15, 24-6, 15-25 ve 16-14 biten setler sonunda mağlup etti. Bayan Voleybol takımımızda Libero Şükran, Melek, Mihrican, Melis, Azra, Büşra İzal ve Büşra Sarısoy ile maça başlarken, Nil, Ecem, Kübra ve Ebru ise kenardan gelerek galibiyete katkı veren isimler oldular.

Oyuncularımızın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Deplasmanlı 3. Voleybol Ligi'nde mücadele eden Erkek takımımız ise Çerkezköy İlköğretim Okulu'nu 25-19, 25-21 ve 25 18 biten settler sonunda 3-0 mağlup ederek sezona 3 puanla başladı. Takımımızda Özgür, Alper, Mustafa, Edin, Bünyamin, Mert ve libero Mustafa galibiyete katkı yapan isimler oldular. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz