Vehbi Emreye Belediye damgasi..

Istanbul Bagcilar Olimpik Spor Salonu'nda yapilan 23. Uluslararasi Vehbi Emre Grekoromen Güres Turnuvasi'na sporcularimiz damgasini vurdu. 13 ülkeden 134 sporcunun katildigi turnuvayi kulübümüz sporculari 3 altin, 2 gümüs ve 2 bronz olmak üzer

İstanbul Bağcılar Olimpik Spor Salonu'nda yapılan 23. Uluslararası Vehbi Emre Grekoromen Güreş Turnuvası'na sporcularımız damgasını vurdu. 13 ülkeden 134 sporcunun katıldığı turnuvayı kulübümüz sporcuları 3 altın, 2 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya ile tamamladı.
Vehbi Emre Turnuvası'nda, asrın güreşçisi ünvanını alan ve 2 olimpiyat şampiyonluğu bulunan sporcumuz Hamza Yerlikaya, Şeref Tüfenk ve Serkan Özden altın madalya kazanan sporcularımız oldular.
Sporcularımızdan Muhammet Yücedağ ve Fatih Bakır 2. olarak gümüş madalya kazanırken, Cenk İldem ve Yekta Yılmaz Gül ise bronz madalya kazanan güreşçilerimiz oldular.
Şampiyonada dereceye girenlere madalyalarını Ak Parti İstanbul Milletvekili İrfan Gündüz, Güreş Federasyonu Başkanı Recai Ustaoğlu, Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık ve İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Balıbey verdi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz