Uluslararası Engelli Yüzme kampı başlıyor.

Uluslararası 3. Engelliler Yüzme Kampı ve Yarışları 2-9 Kasım 2015 tarihleri arasında Kulübümüzün Cebeci Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecektir. 22 ülkeden katılımın olacağı kamp Avrupa Şampiyonası ve Rio Olimpiyatları öncesi prova niteliği de taşıyacak.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü,  İsem (İBB Engelliler Müdürlüğü) ve Spor A.Ş. İşbirliğiyle Cebeci Spor Kompleksi'nde 2-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyona 22 farklı ülkeden 120 misafir sporcu, antrenör ve akademisyen katılacak. Ulusal katılımcılar ile birlikte yaklaşık 250 kişinin katılacağı Organizasyonun ana hedefi Paralimpik Yüzme branşında başarı elde etmiş sporcuları bir araya getirerek mental ve fiziksel antrenman tekniklerini incelemek ve gelecek vadeden sporcular üzerinde programlı bir şekilde uygulamaya yönelik çalışmalar yapmaktır.

Kamp boyunca sabah ve akşam seanslarında gerçekleştirilecek olan antrenmanların yanı sıra öğlen seanslarında da Engelli Yüzme Branşı üzerine akademik makale sunumları gerçekleştirilecektir.

Kampın son günü 9 Kasım'da gerçekleştirilecek olan Yüzme Yarışları, Avrupa Şampiyonası ve 2016 Rio Olimpiyatları öncesi prova niteliği taşımaktadır.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz