U-15; Balıkesirspor-İstanbul BB: 0-3

Akademi Ligi'nde mücadele eden U-15 takımımız Balıkesirspor'u deplasmanda 3-0 mağlup ederek çıkışını sürdürdü. U-18 ve U-14 takımlarımız ise haftayı 1 puanla tamamladı.

 Belediye Tesisleri'nde oynanan maçta Balıkesirspor ile karşı karşıya gelen Nidai Kaya yönetimindeki U-15 Takımımız rakibini Enes (2) ve Oğulcan'ın golleriyle 3-0 yenerek 20 puana ulaştı. İsmail İzler idaresindeki U-14 Takımımız ise yine aynı sahada oynanan maçta Balıkesirspor ile İbrahim'in golüyle 1-1 berabere kalarak 29 puana ulaştı ve zirve takibini sürdürdü.

Cebeci Spor Sahası'nda oynanan maçta Sarıyer'i konuk eden İsmail Demirci yönetimindeki U-18 Takımımız ise rakibiyle İbrahim ve Emre'nin golleriyle 2-2 berabere kalıp sezonu 22 puanla 7. sırada tamamladı. 

Cebeci Spor Sahası'nda oynanan maçta Balıkesir ile karşı karşıya gelen U-16 takımımız rakibini Cerem, Kudret, Serhat ve Necati'nin golleriyle 4-2, Neşet Yolcu yönetimindeki U-17 takımımız da yine Balıkserspr'u Samet, Talha Üzüm, Ali ve Talha  Can'ın golleriyle 4-1 mağlup ederek zirve ortaklığını sürdürdü.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz