Turnuva öncesi millilerimize ziyaret...

İstanbul BBSK Başkan Vekilimiz ve Güreş Şube Sorumlumuz Enver Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Karakale, yarın başlayacak 37. Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Güreş Turnuvası öncesi milli takımımızı ziyaret etti.

Yarın başlayacak 37. Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Güreş Turnuvası öncesi güreş milli takımımız son hazırlıklarını organizasyonun yapılacağı Cebeci Spor Kompleksi'nde gerçekleştiriyor.


Ay yıldızlılarımız son hızıyla tüm hızıyla çalışmalarını sürdürürken, İstanbul BBSK Başkan Vekilimiz ve Güreş Şube Sorumlumuz Enver Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Karakale milli takımımızı ziyaret etti.

Yöneticilerimiz millilerimize tatlı ikram ederken, antrenör ve sporcularla bir süre sohbet etti. Milli takımımıza başarı dileyen Başkan Vekilimiz Enver Yılmaz; 'Yarın yapılacak Uluslararası Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Güreş Turnuvası için milli takımımız son hazırlıklarını tesisimizde gerçekleştiriyor. Biz onlara hoş geldiniz demek için ziyaret ettik. İnşallah başarılı bir organizasyon olur. Sakatlığın olmadığı, madalyanın bol olduğu bir şampiyona diliyorum.' ifadelerini kullandı. 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz