Türkiye Şampiyonasına İstanbul BBSK damgası...

Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımız 50 altın, 22 gümüş ve 23 bronz madalya olmak üzere toplamda 95 madalya elde etti.

25-27 Ocak 2019 tarihleri arasında Aksaray'da 47 ilden 182 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımız 50 Altın, 22 Gümüş ve 23 Bronz madalya olmak üzere toplamda 95 madalya ile şampiyonaya damga vurdu.

 

Sporcularımız yarışmalarda 4 adet Dünya şampiyonası A Barajı, 6 Adet Dünya Şampiyonası B barajı geçme başarısını gösterdi. Sporcularımız ayrıca sezonun ilerleyen bölümlerinde Dünya şampiyonası hazırlıkları ve Tokyo 2020 kotası almak için uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil edecekler.

 
Sporcularımızın dereceleri;

  

ALPER CEYLANTEPE

400m serbest: 1.

50m serbest:3.

100m sırüstü:1.

100m serbest:2.

 

 

 

  

BEYTULLAH EROĞLU

50m kelebek:1.

50m serbest:1.

50m sırtüstü:1.

100m serbest:1.

 

 

 

 

 

BÜLENT OTURAKÇI

100m kurbağa:1

50m kelebek:2.

50m serbest:2.

50m sırtüstü:2.

100m serbest:3.

 

 

 

 

CANER AŞKIN

50m serbest :1.

100m sırtüstü:1.

200m serbest:1.

50m sırtüstü1.

 

 

 

 

 

ELİF İLDEM

50m serbest:1.

100m sırtüstü:1.

50m sırtüstü:1.

 

 

 

 

  

FURKAN AKGÜL

100m sırtüstü:3.

 

 

 

 

 

 

  

HAMİT DEMİR

50m kurbağa:1.

50m serbest:1.

50m sırtüstü:1.

100m serbest:1.

150m karışık:1.

 

 

  

İDİL BEYZA ALPAN

100m sırtüstü:3.

 

 

 

 

 

 

  

İLAYDA DEMİRBAŞ

400m serbest:1.

50m serbest:2.

100m sırtüstü:2.

200m karışık:1.

100m serbest:2.

 

 

  

KORAL BERKİN KUTLU

50m kelebek:3.

50m serbest:3.

200m serbest:1.

50m sırtüstü:3.

100m serbest:2.

 

 

  

KÜBRA HAMURCU

400m serbest:2.

100m kurbağa:3.

50m serbest:2.

200m karışık:1.

100m serbest:2.

 

 

  

MİRAÇ MOLA

400m serbest:3.

100m kurbağa:2.

50m serbest:3.

100m sırtüstü:2.

100m serbest:3.

 

 

  

MUSTAFA  ŞAR

100m kurbağa:1

50m kelebek:1.

50m serbest:2.

200m karışık:1.

100m serbest:2.

 

 

  

MÜCAHİT SUNAR

400m serbest:1.

50m serbest:2.

100m kelebek:1.

100m serbest:2.

 

 

 

  

NAZLI ÖZYURT

400m serbest:3.

50m serbest:3.

100m sırtüstü:3.

100 kelebek:3.

200m karışık :2

100m serbest:3.

 

  

NECMİ KAAN ÇAVUŞER

50m serbest:1.

100m kelebek:1.

200m karışık:1.

100m serbest:1.

 

 

 

  

NİL ŞAHİN

400m serbest:1.

100m kurbağa:1.

50m kelebek:1.

50m serbest:1.

100m sırtüstü:1.

200m karışık:1.

100m serbest:1.

  

NURGÜL KAÇAR

100m sırtüstü:2.

 

 

 

 

 

 

  

OLİDA ÇEÇEN

100m kelebek:1.

200m karışık:3.

 

 

 

 

 

  

RÜVEYDA ARSLANTAŞ

400m serbest:3.

50m serbest:3.

100m kelebek:1.

100m serbest:3

 

 

 

  

UĞUR ŞENEL

400m serbest:1.

50m serbest:1

100m sırtüstü:1.

100m serbest:1.

 

 

 

  

UĞURCAN ÖZER

100m kurbağa:1

50m serbest:1

100m sırtüstü:1.

200m karışık:1.

100m serbest:1.

 

 

  

ZEYNEP KURBAN

50m serbest:3.

100m sırtüstü:2.

200m karışık:3.

100m serbest:2.

 

 

 

  

ZEYNEP MERAL

100m kurbağa:2.

200m karışık:3.

 

 

 

 

 

  

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz