Türk Telekom Maçi Sarigül`ün?

Ikinci Lig A Kategorisi`nde Play-off mücadelesi veren Turuncu-Lacivertli ekibimiz pazar günü orta siralarda yer alan Türk Telekomspor`u konuk edecek. Bitime 3 hafta kala büyük önem tasiyan maçi Süper Lig hakemlerinden Çetin Sarigül yönetecek.

Ligde 45. puanla 6. sırada bulunan Belediyesporumuzun mutlak galibiyet parolasıyla Türk Telekomspor ile yapacağı maç Pazar günü saat 16.00`da Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı`nda oynanacak. Müsabakayı İzmir Bölgesi Süper Lig hakemlerinden Çetin Sarıgül yönetecek. Sarıgül`ün yardımcılıklarını Özgür Kaya ve Utku Yükselbaba yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise Deniz Kükrek.
Bitime 3 hafta kala Türk Telekom, Kocaelispor ve Gaziantep Belediye ile telafisi olmayan maçlar oynayacaklarını belirten teknik direktörümüz Hüsnü Özkara, "Kaliteli bir kadroya sahip olan Tük Telekom ile bizim açımızdan büyük önem taşıyan bir maç oynayacağız. Rakibimizin iddiasının olmaması bizi rahatlatmamalı, bu maçın bizim için önemini biliyor ve ona göre hazırlanıyoruz. Play-off yolunda bu maçtan 3 puanla ayrılan taraf olmak için de var gücümüzle mücadele edip hedefe ulaşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz