Turgay Bahadır İstanbul BB'de..

Yen sezon planlaması çerçevesinde transfer çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bursaspor'dan 28 yaşındaki forvet oyuncusu Turgay Bahadır'ı 4 yıllığına renklerine kattı.

 Langa tesislerinde düzenlenen ve kulüp başkanımız Çağatay Kalkancı'nın da katıldığı törende, Turgay Bahadır, kendisini 4 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. 

İmza töreninde konuşan kulüp başkanımız Çağatay Kalkancı, sözleşmenin iki taraf için de hayırlı olmasını dileyerek, ''Turgay, uzun zamandır talep ettiğimiz ve takımımızda görmek istediğimiz çok değerli bir oyuncu. Kulübümüze çok faydalı olacağına inanıyorum. Çok iyi uyum sağlayacağına inanıyordum. Hem insani hem de oyunculuk yönünden Türkiye'nin en üst kademe oyuncularından bir tanesini kulübümüzde görmekten mutluluk duyuyoruz. Umarım bu birliktelik iki taraf için de çok iyi olur'' diye konuştu.

Teknik direktörümüz Carlos Carvalhal'ın Turgay'ın transfer edilmesini çok istediğini anlatan Kalkancı, ''Umarım kendisi de takımımızda iyi günler yaşar ve güzel başarılar elde eder. Özellikle santrfor mevkisinde çok önemli isim olduğunu zaten bütün Türkiye kabul ediyor. Dolayısıyla böyle bir transferi gerçekleştirdiğimiz için mutluyum'' ifadelerini kullandı.

Yeni transferimiz Turgay Bahadır ise uzun görüşmelerden sonra transferinin gerçekleştiğini dile getirerek, ''Transferin kolay geçmediğini biliyoruz. Onun için başkanımıza ve hocamıza çok teşekkür ediyorum. Sonunda İstanbul'a geldim. Bunun için çok mutluyum. Allah yüzümüzü kara çıkartmasın. İnşallah hayırlı olur'' dedi. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz