Turan: Telafisi olabilecek bir sonuç !

Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu ilk maçında Eskişehirspor ile sahasında 1-1 berabere kalan takımımızın antrenörü Zafer Turan, sahalarında yaşadıkları puan kaybını telafi edebileceklerine inandığını söyledi.

Teknik Direktörümüz Arif Erdem'in cezası nedeniyle Eskişehirspor karşısında takımın başında sahaya çıkan yardımcı antrenörümüz Zafer Turan, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, grup maçlarına galibiyetle başlamayı hedeflediklerini ifade etti. Turan, ''Çok büyük kayıp değil gibi görünüyor ama kısa periyotta galibiyetle başlamak önemliydi. Telafisi olabilecek bir sonuç ortaya çıktı. Ancak yine de galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyoruz. Çok pozisyonumuz vardı, istedik, mücadele ettik ama olmadı. Önümüzde 5 maçımız daha var. Bu grubu birinci bitireceğimize inanıyoruz. Buruk bir durumdayız çünkü galip gelebileceğimiz bir maçtı'' şeklinde konuştu.

Futbolcularımızdan Doka, zor bir maç karşılaşmadan beraberlikle ayrıldıklarını kaydederek, ''Güzel bir maç izlettiğimizi düşünüyorum. Hocamızın bizden beklediği galibiyetti. Maalesef bunu elde edemedik ama daha çok çalışıp bundan sonraki maçlarda galibiyetler elde etmek istiyoruz'' dedi.
Zeki Korkmaz ise iyi bir futbol ortaya koyduklarını kaydederek, ''Buraya gelmeyi hak ettiğimizi gösterdik. İç sahada önemli olan 3 puan almaktı. Bir anlık dalgınlığımızdan golü yedik. Sonra maçı çevirmek için elimizden geleni yaptık. Bundan sonraki maçlarda toplayabildiğimiz tüm puanları toplayıp, üst turdan gelecek takımla final oynamak istiyoruz'' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz