Turan, 'Kendimizi şanslı görüyoruz...'

Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup ederek, Süper Final Avrupa Ligi Grubu'na kalma başarısını gösteren takımımızın Antrenörü Zafer Turan, önümüzdeki sezon UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkını elde etmeyi umduklarını söyledi.

 Cezalı olan teknik direktörümüz Arif Erdem'in yerine turuncu-lacivertli ekibimizin başında maça çıkan yardımcı antrenörümüz Zafer Turan, karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Süper Final Avrupa Grubu'na katılmaya hak kazanacak takımlar için maçtan önce bir çok olasılığın söz konusu olduğunu belirten Turan, şöyle dedi: ''Belki bir beraberlik yetiyordu, ancak ilerleyen dakikalarda bunun yetmeyeceğini gördük. Bize gol lazım olduktan sonra daha çok isteyerek oynadık. Skoru bulduktan sonra bunu korumak için mücadele ettik. Mutluyuz. İlk 8'de yer alan takımlara da baktığımızda Avrupa'ya gitme adına kendimizi şanslı görüyoruz. Şimdi yeni bir hedef belirleyeceğiz. İnşallah geçen sene Türkiye Kupası finalinde kaybettiğimiz Avrupa yolculuğunu bu sene elde ederiz.''

Oyuncularımızdan Zeki Korkmaz, Süper Final Avrupa Ligi Grubu'na kaldıkları için mutlu olduklarını belirterek, ''İnşallah ülkemizi temsil etme hakkını kazanırız'' dedi.

Kalecimiz Oğuzhan Bahadır ise maçın zor geçeceğini bildiklerini kaydederek, ''Bizim için final maçıydı. Bunun bilincinde sahaya çıktık ve sonuçta galip geldik'' şeklinde konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz