Tekvandocular Çiçeklerle Karşılandı?

Çin`in başkenti Pekin`de düzenlenen Dünya Tekvando Şampiyonası`nda ülkemize madalya kazandıran kulübümüz sporcularından Dünya Şampiyonu Bahri Tanrıkulu ve Dünya 2.`si olan Hamide Bıkçın çiçeklerle karşılandı.

Tekvando Şube sorumlumuz Recep Kızıltepe ve antrenörlerimiz Dünya Şampiyonası`nda kazanılan iki madalyayı alan sporcularımızı çiçeklerle karşıladılar. Şube sorumlumuz Recep Kızıltepe, "Milli takımın kazandığı iki madalyayı da kulübümüz sporcularından Bahri ve Hamide`nin kazanması bizi ayrıca mutlu etti. Diğer iki sporcumuzdan Aziz`e şanssız bir sakatlık geçirerek Kadriye ise altın puanla yenilerek madalya şansını kaybetti" dedi. Kızıltepe ayrıca kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ`ın desteği doğrultusunda başarılarının devamının geleceğini kaydederken, Bahri ve Hamide`yi belediye başkanımız Sn.Kadir Topbaş`ın da makamında konuk edeceğini açıkladı
Antrenörlerimiz Turgut Uçan ve Halit Avcı yaptıkları açıkamada "Belediyemiz sporcuları Hamide ve Bahri`nin derece yaparak Milli takımımıza ve ülkemize madalya kazandırmaları bizleri ziyadesi ile sevindirmiştir.Bu tür elit sporculara güçlü kulübümüzce sahip çıkılması ve desteklenmesi başarıyı beraberinde getiren en önemli etkenlerdendir. Alt yapımızdan yetiştirdiğimiz kaliteli sporcular ile taekwondomuza katkılarımız devam edecek ve Büyükşehir Belediyesi Taekwondo Takımımız Türk taekwondosunun lokomotifi olmaya devam edecektir. " dediler.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz