TB2L: İstanbul BB - Göztepe Sportif: 71-76

Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nde mücadele eden turuncu-lacivertli ekibimiz sahasında konuk ettiği Göztepe Sportif'e 71-76 mağlup oldu.

 Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nin 19. Haftasında sahasında Göztepe Sportif'i konuk eden İstanbul BB, karşılaşmadan 71-76 mağlup ayrıldı. Müsabakaya Cüneyt, Recep, Levent, Jayme ve Soner beşiyle başlayan ekibimiz ilk periyota hızlı başladı. Rakibi karşısında etkili bir savunma ortaya koyan turuncu-lacivertli ekibimiz hücumda da art arda sayılar bularak ilk periyotu 24-15 üstünlükle tamamladı. İkinci periyotta toparlanan Göztepe Sportif, hücumda etkili olarak mücadeleye dengeyi getirdi ve devre 37-37 eşitlikle tamamlandı.

İki takımın dengeli mücadelesi müsabakanın üçüncü periyodunda da devam etti. Karşılıklı sayılarla geçilen üçüncü periyot 54-54 eşitlikle tamamlandı. Maçın final periyodu da müthiş bir çekişmeye sahne oldu. Son ana kadar dengede giden mücadelenin sonunu iyi oynayamayan ekibimiz karşılaşmadan 76-71 mağlup ayrıldı. Turuncu-lacivertli ekibimizde Recep 16 sayı ve Buğrahan 12 sayı ile ekibimizin en skorer isimleri oldular. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz