TB2L:Büyükşehir Bld.-Genç Banvitliler: 57-62.

Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nde mücadele eden turuncu-lacivertli ekibimiz Cebeci Spor Salonunda karşılaştığı Genç Banvitliler'e 62 - 57 kaybetti.

 

Turuncu-lacivertli ekibimiz maça Erden, Recep, Anıl, Soner ve Dane beşiyle başladı. Müsabakanın ilk beş dakikalık bölümü her iki takımın karşılıklı basketleriyle 7-9 rakip takımın üstünlüğüyle geçildi. Hücumda Anıl'ın basketleriyle skor ürettik. Bu periyotta savunma sertliğimizi ortaya koyamadık ve periyodu 16-19 geride kapattık.

İkinci periyotta savunma direncimizi arttırarak sadece 8 sayı yedik. Hücumda bulduğumuz kolay pozisyonları ve yakaladığımız fast breakleri sayıya çeviremesek de İbrahim'in skorer oyunu takımımızın devreyi 28-27 önde kapatmasını sağladı.

Karşılık basketlerle geçilen üçüncü periyotta her iki takımda birbirine üstünlük sağlayamadı ve bu periyot 42-42 eşitlikle kapandı. 

Son periyotta 9 sayı geriye düşmemize rağmen ekibimiz bitime son 1.30 dakika kala  eşitliği sağladı. Ancak son 1.30 dakika da skor üretmekte sıkıntı yaşayan takımımız müsabakayı 62 - 57 kaybetti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz