Süper ve Yildizlardan Ayni Tarife: 3-0..

Istanbul Deplasmanli Gençler Ligi ve Yildizlar Ligi`nde mücadele eden takimlarimiz rakiplerini ayni skorlarla maglup ederek galibiyet serilerini sürdürmeyi basardi: 3-0.

Balat Çim Saha`da Zonguldakspor`u konuk eden Süper Genç takımımız güzlü rakibini farklı mağlup ederek 3. maçından da galip ayrılarak puanını 9`a çıkardı ve zirve yolundaki iddiasını ortaya koydu: 3-0. Turuncu-Lacivertli ekibimize 3 puanı getiren goller 13. dakikada Emre, 25`te Gökhan Tekocak ve 35`te Mahmut`tan geldi.
Yıldızlarımız 4`te 4 Yaptı
Sütlüce Sahasında Kasımpaşa`yı konuk eden Yıldıztakımımız ise üstün bir futbol ortaya koyduğu maçta rakibini 3-0 mağlup ederek 4`te 4 yaptı ve 12 puanla zirvedeki yerini korudu.
Kasımpaşa karşısında maça etkili başlayan yıldız takımımız Ümit`in attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapadı. İkinci yarıda da rakibine üstünlüğünü kabul ettiren Turuncu-Lacivertli ekibimiz Ümit ve Metin`in golleriyle sahadan 3-0 galip ayrılmasını bildi ve 4`te 4 yaparak puanını 12`ye çıkarıp zirvedeki yerini korudu.
Yine Sütlüce sahasında Kasımpaşa ile karşılaşan B Gençtakımımız ise ilk yarısını 1-0 önde tamamladığı maçın ikinci yarısında yediği golle sahada 1-1 eşitlik ve 1 puanla ayrıldı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz