Süper ve Gençler`den Farkli Tarife?

Deplasmanli Süper Gençler Ligi`nde mücadele eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz Fenerbahçe`yi 2-0, B Genç takimimiz ise Beylerbeyi`ni 4-1 maglup ederken, Amatör takimimiz Güngören Belediyespor`a 2-1, Yildiz takimimiz ise yine Güngören Belediyespor`a 4-1 yeni

Fener`e Süper Tarife: 2-0
Süper Genç takımımız Balat Tesisleri`nde oynanan maçta ligin güçlü takımlarından Fenerbahçe`yi her iki yarıda bulduğu gollerle 2-0 mağlup ederek yükselişini sürdürdü. : 5-3. Maça etkili başlayan ekibimiz 15 dakikada Hasan Sargın`ın kafa golüyle devreyi 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda da Fenerbahçe karşısında etkili bir futbol ortaya koyan Turuncu-Lacivertli ekibimiz karşılaşmanın son dakikalarında yine Hasan Sargın`la bulduğu golle sahadan 2-0 galip ayrılarak haftayı 3 puanla kapadı.
B-Genç 5. bitirdi: 4-1
Spor Akademisi Stadı`nda Beylerbeyi`ne konuk olan B Genç takımımız rakibini farklı mağlup ederek sezonu 3 puanla kapadı: 4-1. Turuncu-Lacivertli ekibimize 3 puanı getiren goller Hakan Turan, İbrahim, Gökhan Namlı ve Gökhan Türkan`dan geldi. Bu sonuçla B Genç takımımız sezonu 32 puanla 5. sırada tamamladı.
Bu arada Güngören Belediyespor`a Amatör takımımız 2-1, Yıldız takımımız ise 4-1 yenilerek haftayı puansız kapadı.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz