Süper ve Amatör`den Ayni Tarife: 2-1..

Istanbul Ligi`nde mücadele eden Süper Genç ve Amatör takimlarimiz haftayi galibiyetle kapatirken, Yildiz Takimimiz 1 puanla yetindi. B Genç takimimiz ise uzun bir aradan sonra maglubiyetle tanisti.

Deplasmanlı Süper Gençler Ligi`nde oynanan maçta Balat Çim Sahada Pendik`i konuk eden takımımız rakibini 2-1 mağlup ederek puanını 18`e çıkardı. Pendikspor karşısında yenik duruma düşmesine rağmen mücadeleyi bırakmayan takımımıza 3 puanı getiren goller Hasan ve Yavuz`dan geldi.
Rami Ahmet Genç Stadı`nda Fatih Karagümrük ile karşılaşan Amatör takımımız rakibini mağlup ederek zirve takibini sürdürdü: 2-1. Maçın başında yediği golle Fatih Karagümrük karşısında yenik duruma düşen Amatör takımımıza 3 puanı getiren goller penaltıdan Gökhan ve Yavuz`dan geldi.
Sarıyer Belediye Çayırbaşı Stadı`nda Sarıyerle karşılaşan Yıldız takımımız 1-0 önde götürdüğü maçta son dakika golüne engel olamayarak haftayı 1 puanla kapadı.
Albayrak toprak sahada Küçükköy ile karşılaşan B -Genç takımımız ise birçok net fırsatı değerlendiremediği maçta rakibine tek golle boyun eğerek uzun bir aradan sonra mağlubiyetle tanıştı ve haftayı puansız kapadı: 1-0.Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz