Süper Lig 6. Etabı İzmir´de tamamlandı

Masa Tenisi Spor Toto Süper Liginde 6. Etap maçları İzmir Halkapınar Spor Salonunda oynandı. Erkek takımımız çıktığı 3 maçı kazanarak 21 puanla 4. sırada, kadın takımımız da oynadığı 3 maçı alarak 28 puanla 9. sırada yer aldı.

6. Etap sonunda Bayanlarda Bursa Büyükşehir Belediyespor yenilgisiz liderliğini sürdürürken, erkeklerde Beşiktaş liderliğe yükseldi. 

Spor Toto Süper Ligi Bayanlar Play-Off Grubunda Bursa Büyükşehir Belediyespor, ilk dört içinde yer alan üç rakibinden Fenerbahçe ve Kocasinan Belediyespor´u 4-0, en yakın takipçisi TİGEM spor´u ise 4-1 mağlup ederek 28 puanla hem liderliğini, hem de yenilmezliğini devam ettirdi. TİGEM spor 25 puanla ikinci, geçen yılın şampiyonu Fenerbahçe 23 puanla üçüncü sırada yer aldı.

Bayanlar Klasman Grubunda  İstanbul BBSK ilk sıradaki yerini İzmir etabında da korudu. Batman Gençlik, Hakkari Gençlik ve Modaspor son üç sırada bulunuyor.
Spor Toto Süper Ligi Erkekler Play-Off Grubunda lider Çukurova Üniversitesi´ni 4-1 mağlup eden Beşiktaş, Türk Telekom mağlubiyetine rağmen 25 puanla liderliğe yükseldi. İzmir etabına lider gelen Çukurova Üniversitesi; Türk Telekom ve Beşiktaş mağlubiyetleriyle, liderin bir puan gerisinde ikinci sıraya geriledi. İlk iki sıradaki rakiplerini mağlup eden Türk Telekom ise 22 puanla üçüncü durumda bulunuyor.
Erkekler Klasman Grubunda TED ilk sıradaki yerini korudu. Antalyaspor, Kocasinan Belediyespor ve Bursa Büyükşehir Belediyespor ise son üç sırada bulunuyor.

Spor Toto Süper Liginde 7.etap maçları 29-30 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmit´te yapılacak.


Masa Tenisi Süper Lig Erkek takımımızın maçları;
İstanbul BBSK-Sarkuysan (Kocaeli) 4-2
İstanbul BBSK -Fenerbahçe 4-0
İstanbul BBSK -İstanbul Kupası Tenisspor 4-3

Masa Tenisi Süper Lig Kadın takımımızın maçları:
İstanbul BBSK -Antalyaspor 4-2
İstanbul BBSK -Türk Telekom Ankaraspor 4-2
İstanbul BBSK -B.Şehir.Bel.Ankaraspor 4-1

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz