Sportif Gelişim Programı yapıldı..

Antrenör ve Sporcularımızın gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz Avrupadaki Spor Sistemleri konulu Sportif Gelişim Programı Cebeci Spor Kompleksi'nde Dr. Borja Garcia'nın sunumuyla gerçekleştirildi.

22 Branşta 114 takımla ülke sporuna hizmet veren kulübümüzün Cebeci Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen program Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Yönetici, Antrenör, Sporcularımız ve kulüp personelimizin katılımıyla yapıldı. Yoğun ilginin olduğu ve 2 oturumdan oluşan programda Dr. Borja Garcia 1. oturumda Avrupa Birliği Spor Düzenlemeleri, Tarihsel Gelişimi ve spora bakış açılarını anlattı.

Avrupa Birliği Spor çalışmaları kurucu üyesi ve aynı zamanda LOUGHBOROUGH üniversitesi Spor Bilimleri Departmanı eğitmeni olan Dr. Borja Garcia 2. oturumda ise Avrupa Birliği Spor Politikaları, Avrupa Birliği'nde kurumsal spor anlayışı ve fırsatlarını anlattı.

Programın ardından toplu fotoğraf çekilirken, Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Dr. Borja Garcia'ya plaket takdim ederek teşekkürlerini sundu. 

Loughborough üniversitesi 2014 yılında Spor üniversiteleri alanında ödül alırken, Borja Garcia da 2010 yılında akademik kategoride ödül sahibi bir spor uzmanı olarak kulübümüzün sportif gelişim programları çerçevesinde katkılarda bulunup bir çalışma gerçekleştirmiştir.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz