Spor kulüpleri ve derneklerin tebrik mesajları...

Beşiktaş,Bursaspor, Gençlerbirliği, Konyaspor, Çaykur Rizespor, Sakaryaspor, Tekden Denizlispor, Sancaktepe Belediyesi, Sn Fatih Terim, Spor Yazarları Derneği, Profesyonel Futbolcular ve Antrenörler Derneği İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun PTT 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselmesi nedeniyle birer kutlama mesajı yayımladı.

Beşiktaşkulübü resmi internet sitesinde yer alan mesajda 2013-2014 sezonu PTT 1. Lig müsabakaları sonucunda, Spor Toto Süper Lig'e doğrudan yükselen İstanbul BBSK ve 39 yıllık hasrete son veren Balıkesirspor'u tebrik eder, 2014-2015 sezonunda başarılar dileriz denilirken,

Bursasporkulübünün resmi internet sitesinde yer alan mesajda ise, 'PTT 1. Lig'de aldığı başarılı sonuçlarla Spor Toto Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Balıkesirspor kulüplerinin, yönetim kurulu üyelerini, teknik heyetlerini, sporcularını ve taraftarlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz' ifadeleri kullanıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor camiamız ve yönetim kurulumuz adına her iki spor kulübümüze de bu dostane mesajlarından dolayı teşekkür ederiz..

Konyasporkulübü ise başkanımız Çağatay Kalkancı'ya gönderdiği mesajda, 'Konyaspor Yönetim Kurulu olarak 2013-2014 Futbol sezonu PTT 1. Lig'de başarılı bir sezon geçirerek Spor Toto Süper Ligine çıkma başarısı gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübünü başta şahsınız olmak üzere, yönetim kurulu üyelerinizi, teknik ekibinizi ve futbolcularınızı kutlar, camianıza hayırlı olması temennisiyle, 2014-2015 Futbol sezonunda Süper Toto Süper Liginde başarılar dileriz.

Gençlerbirliği kulübü ise başkanımız Çağatay Kalkancı'ya gönderdiği mesajda, 'Takımınızın Spor Toto Süper Lig'ine yükselmesinden dolayı siz ve Yönetim Kurulu Üyeleriniz olmak üzere tüm teknik ekip ve futbolcularınızı kutlar, İstanbul BBSK camiasına başarılar dilerim. 

Tekden Denizlisporkulübü ise başkanımız Çağatay Kalkancı'ya gönderdiği mesajda, '2013-2014 futbol sezonu sonunda Süper Lig'e yükselmenizden dolayı şahsınızda tüm Yönetim Kurulu Üyelerinizi, Teknik Heyet ve Futbolcularınızı, emeği geçen personellerinizi tebrik eder, gelecek sezonda başarılarınızın devamını diliyoruz.

Sancaktepe Belediyesporkulübü ise başkanımız Çağatay Kalkancı'ya gönderdiği mesajda, '2013-2014 futbol sezonu sonunda PTT 1. Ligi'nde Spor Toto Süper Lig'e terfi eden kulübünüzü canı gönülden kutluyor, bu vesileyle başta şahsınız olmak üzere, emeği geçen teknik kadronuzu ve tüm çalışanlarınızı tebrik ediyor, bundan sonraki tüm müsabakalarda kulübünüze başarılar diliyoruz.

Sn Fatih Terim, Çaykur Rizespor, Sakaryaspor, Bandırmaspor, Fethiyespor, Alanyaspor,Türkiye Spor Yazarları Derneği, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Profesyonel Futbolcular Derneğide başkanımız Çağatay Kalkancı'ya gönderdiği mesajda, '2013-2014 futbol sezonu sonunda PTT 1. Ligi'nde Spor Toto Süper Lig'e terfi eden kulübünüzü canı gönülden kutluyor, bu vesileyle başta şahsınız olmak üzere, emeği geçen teknik kadronuzu ve tüm çalışanlarınızı tebrik ediyor, bundan sonraki tüm müsabakalarda kulübünüze başarılar diliyoruz denildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporcamiamız ve yönetim kurulumuz adına spor kulüplerimize, Türkiye Futbol Direktörü Sn Fatih Terim'e, Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne, Profeyonel Futbol Adamları Derneği'ne ve Profesyonel Futbolcular Derneği'ne bu dostane mesajlarından dolayı teşekkür ederiz..

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz