Siarhei Antanovich yuvada kaldı...

Acıbadem Voleybol 1. Ligi'nde mücadele veren İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, Belearus'lu oyuncusu Siarhei Antanovich ile yeniden anlaşarak 1 yıllık resmi sözleşmeye imza attırdı.

 Kulüp binasında düzenlenen ve Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı'nın da hazır bulunduğu törendeBelearus'lu oyuncusu Siarhei Antanovich kendisini 1 yıllığına daha turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde hazır bulunan Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Siarhei Antanovich ile yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Onun buradaki uyumundan ve performansından memnunuz. İnşallah bu sene daha da başarılı olacak. Biz dünyanın en büyük spor kulübüyüz. Kulübümüze ismini veren İstanbul da 3 medeniyete başkanlık yapmış önemli bir şehir. Antanovich de bu bilinçte bir sporcu ve bize katkısı önemli olacak.' dedi.

3 yıldır kulübümüz bünyesinde mücadele veren Belaruslu smaçör Siarhei Antanovich ise 'Burada kaldığım ve yeniden bu formayı terleteceğim için çok mutluyum. Burada çok güzel bir aile ortamı var dostluk ve arkadaşlık üst düzeyde başarı için de bu gerekli. Bu sene inşallah daha da başarılı olacağız' dedi. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz