Serkan Özden Türkiye Sampiyonu...

Kocaeli`de yapilan Büyükler Greko-Romen Güres Türkiye Sampiyonasi`nda milli sporcumuz Serkan Özden 1. olarak altin madalyanin sahibi oldu. Serbest takimimiz ise grubu 2. bitirerek play-oflara kalirken, yildizlarimiz 2. haftayi da kayipsiz geçip zirveye ku

Hasan Gemici spor Salonu`nda yapılan müsabakalarda kulübümüz sporcuları 1 altın, 1 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 5 madalya kazandı.
84 Kiloda mücadele eden milli sporcumuz Serkan Özden finalde Askispor`dan Akif Canbaş`ı mağlup ederek Türkiye Şampiyonu olurken aynı kiloda mücadele veren bir diğer sporcumuz Muhammet Yücedağ ise Türkiye 3.`sü oldu.
120 kiloda mindere çıkan Yekta Yılmaz Gül, ve 55 kiloda mücadele eden Mustafa Sağlam da rakiplerine yenilerek Türkiye 3.`lüğüyle yetinirken, 66 kilo güreşçimiz Selçuk Çebi ise finalde rakibine yenilerek Türkiye 2.`si oldu.
SERBEST`TE PLAY-OFF`A KALDIK.
Birinci Serbest Güreş Ligi` C Grubu`nda mücadele veren ekibimiz Bayrampaşa Spor Salonu`nda yapılan maçlarda Erzurum Belediyesi`ni 5-2, Ankara Şekerspor`u 4-3 mağlup ederken, Amasya Şekerspor`a 7-0 mağlup olarak grubu 24 puanlı Amasya Şekerspor`un ardından 14 puanla 2. sırada tamamlayarak play-off gruplarında mücadele etmeye hak kazandı.
(C) Grubu`nda Amasya Şekerspor 24 puanla birinci, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 14 puanla ikinci, Ankara Şekerspor 6 puanla üçüncü, Erzurum Büyükşehir Belediyespor ise 4 puanla dördüncü sırayı aldı.
Birinci Serbest Güreş Ligi`nde play-off ve klasman grupları ise şöyle oluştu:
Play-off (A) Grubu: İzmir TEKEL Spor, Ankara Karagücü, Amasya Şekerspor, Tarsus Belediyesi
Play-off (B) Grubu: Ankara ASKİ Spor, Ankara TEDAŞ Spor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul TEKEL Spor
Klasman (A) Grubu: Ankara MTA Spor, Osmaniye Polisgücü, Ankara Şekerspor, Ceyhan Belediyesi
Klasman (B) Grubu: Turhal Şekerspor, Kahramanmaraş Sağlıkspor, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Ankara İller Bankası Ligde, yapılacak müsabakalar sonunda play-off gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, çapraz eşleşmeyle yarı finalde mücadele edecek. Klasman gruplarında ise son sırayı alan takımlar İkinci Lige düşecek.
YILDIZLARIMIZ ZİRVEDE
Bayrampaşa Spor Salonu`nda yapılan Yıldızlar Ligi 2. hafta müsabakalarında Bursa Yıldırım Belediyesi ve Pamukova Belediyesi`ni 7-2, Denizli Gençlik Eğitim Merkezi`ni de 9-1 mağlup eden yıldız takımımız grupta 2. haftayı lider tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz