Serbest ve Greko'da Grup lideriyiz.

Büyükler Greko-Romen ve Serbest Birinci Ligi ikinci etap maçları yapıldı. İlk iki sırayı alan takımların final grubuna kalacağı müsabakalarda Serbest ve Greko-Romen takımlarımız grup lideri olarak adını final grubuna yazdırdı.

  Güreş Birinci ligi ikinci etap müsabakaları sona erdi. İlk etabı 4'te 4 yaparak tamamlayan Serbest takımımızın ikinci etapta ise 3'te 2 yaptı ve toplamda 7'de 6 yaparak grubu lider bitirdi. Kocaeli'nde yapılan maçlarda serbest takımımızın aldığı sonuçlar şöyle: İstanbul BB-İzmir BB: 6-1, İstanbul BB-Bahçelievler Bld.: 3-4, İstanbul BB-Kocaeli BB: 4-3.

İlk etabı 4'te 3 yaparak tamamlayan Greko-Romen takımımız, ikinci etapta başarılı bir performans ortaya koydu ve 4'te 4 yaparak gruptan lider olarak çıkmayı başardı. Grup lideri olarak final grubuna adını yazdıran Greko-Romen takımımızın aldığı sonuçlar ise şöyle: İstanbul BB-Rize Çaykur: 7-0,  İstanbul BB-Çankırı Yarenspor: 7-0, İstanbul BB-Konya Selçuklu Bld: 7-0, İstanbul BB- Akhisar Bld.: 6-1.

Final grubuna adını yazdıran Serbest ve Greko-Romen takımlarımız 24-25 Ekim tarihlerinde Kocaeli'nde şampiyonluk mücadelesi verecek. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz