Serbest`te Yarı Finaldeyiz?

Ankara`da yapılan Büyükler Serbest Güreş 1. Ligi Play-Off müsabakalarında başarılı maçlar çıkaran Turuncu-lacivertli ekibimiz adını yarı finale yazdırırken, İstanbul`da yapılan Greko-Romen 1. ligi 3. hafta müsabakalarında 4 maçını da kazanan ekibimiz ise

Ankara`da Yaşar Doğu Spor Salonu`nda yapılan ve 2 gün süren müsabakalar sonunda A Grubu`nda Amasya Şekerspor ve İzmir Tekel, B Grubu`nda ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Tekel, yeri ve zamanı daha sonra belirlenecek yarı finale yükseldi. B Grubu`nda yer alan Serbest takımımız Ankara ASKİ`yi 5-2, Ankara Tedaşı`ı ise 4-3 yenerken, İstanbul Tekel`e 5-2 mağlup olmasına rağmen play-off`ları ikinci sırada tamamlayarak adını yarı finale yazdırdı ve bu turda Amasya Şeker`in rakibi oldu.
İstanbul`da yapılan Greko-Romen 1. Ligi 3. hafta maçlarında ise Turuncu-Lacivertli ekibimiz 4 maçını kazanarak liderliğini sürdürdü. Greko-Romen Güreş takımımız Rize Çay ve Konya Şeker`i 4-3, Bursa Yıldırım ve Karagücü`nü ise 5-2 mağlup ederek bitime 2 hafta kala liderliğini sürdürdü.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz