Serbest`te Türkiye Şampiyonuyuz?

Antalya`da yapılan Gençler Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonası`nda 2 altın, 2 gümüş ve 6 bronz olmak üzere toplam 10 madalya alarak 66 puan toplayan ekibimiz takım halinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Dilek Sabancı Spor Salonu`nda 70 kulüpten toplam 145 sporcunun katılımıyla yapılan Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası`nda Belediyesporumuz 66 puan toplayarak Türkiye Şampiyonu olurken, 60 puanla Ankara Tedaş 2., 48 Puan toplayan Amasya Şekerspor ise 3. oldu.
Şampiyonada sporcularımızdan 60 kiloda Osman Kayabaşı ve 66 kiloda mindere çıkan Sinan Mumcu Türkiye Şampiyonu olurken, 50 kiloda mücadele eden Recep Münir Yaraş ve 74 kiloda mindere çıkan sporcumuz Musa Gürbüz Türkiye 2.`si oldu.
Yine 50 kiloda mücadele eden Vedat Bulduk ve Şenol Çalık, 55`te Muhammet Demir ve İbrahim Yorulmaz, 60`ta Sebahattin Gözel, 96`da Ömer Aytekin ve 120`de mindere çıkan sporcumuz Şakir Bozkurt ise Türkiye 3.`sü olarak bronz madalya kazanan isimler oldular.
Bu arada geçtiğimiz hafta Kayseri`de yapılan Gençler Greko-Romen Türkiye Şampiyonası`nda da Belediyesporumuz takım halinde şampiyon olmuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz