Şampiyonlardan Başkan'a Ziyaret

Bu yıl Avrupa Şampiyonalarında fırtına gibi eserek birçok başarı elde eden güreş şubemizin şampiyon sporcuları Başkanımız Celalettin Deniztoker'i ziyaret etti.

 

Büyükler Avrupa Şampiyonu Atakan Yüksel, Büyükler Avrupa İkincisi Cengiz Arslan, Gençler Avrupa Şampiyonu Hamza Bakır, Gençler Avrupa İkincisi Ahmet Duman, U23 Avrupa Üçüncüsü Hasan Basri Yıldırım ile güreş şubemizin antrenörleri; İBB Cebeci Spor Kompleksi'nde bulunan kulüp binasında Başkan Celalettin Deniztoker, Başkan Vekili ve Güreş Şubesi Soumlusu Enver Yılmaz ve Kulüp Genel Sekreteri Hakan Şahin ile bir araya geldi.

Buluşmada Başkanımız Celalettin Deniztoker başarılarından dolayı sporcularımızı tek tek kutladı.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Deniztoker; "Büyükler, Gençler ve U23 Avrupa Güreş Şampiyonalarında başarı elde eden sporcularımızla bir araya geldik. Onlarla hasbihal ettik. Elde ettikleri şampiyonluklar ve madalyalar için sporcularımı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Amatör branşlarda Türkiye'nin lokomotif kulübü olduklarını vurgulayan Celalettin Deniztoker, "Biz kulüp olarak onların başarılı olabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sporcularımız da bu çalışmalarımız karşılığını vermek için oldukça gayretliler. Ben onlara önümüzdeki şampiyonlar için de başarılar diliyorum." dedi

Avrupa Şampiyonalarında derece elde eden birçok sporcumuzun olduğuna değinen Başkan Vekili ve Güreş Şubesi Sorumlusu Enver Yılmaz ise; "U23, Gençler ve Büyükler Avrupa Şampiyonalarında derece eden sporcularımızla bir araya geldik. Şampiyonlarımızla hem sohbet etmek istedik hem de onlara moral vermek istedik. Şimdi önlerinde çok önemli turnuvalar var. Dilerim bu şampiyonalarda da iyi derece alırlar ve bizi gururlandırırlar." şeklinde konuştu.

Çalışmalarına milli takım kamplarında son hızla devam eden sporcularımız da başkan ve yöneticilerimize teşekkür ederek yeni başarıların sözünü verdi.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz