Rota BURSA, Parola 3 Puan

Ikinci Lig A Kategorisi'nde üst siralari hedefleyen Turuncu-Lacivertli ekibimiz, Pazar günü karsilasacagi Bursaspor engelini kayipsiz geçerek deplasman fobisine son vermeyi amaçliyor.

İkinci Lig A Kategorisi'nde üst sıraları hedefleyen Turuncu-Lacivertli ekibimiz, Pazar günü karşılaşacağı Bursaspor engelini kayıpsız geçerek deplasman fobisine son vermeyi amaçlıyor.
Saat 13.00'da Bursa Atatürk Stadı'nda başlayacak olan ve Hamza Mısır'ın yöneteceği müsabakada mutlak 3 puan hedefleyen takımımızın, teknik direktörü Uğur Tütüneker, deplasmanda oynadıkları 6 maçta sadece 5 puan çıkarabildiklerini kaydederek, “Hafta sonu oynayacağımız Bursaspor maçından 3 puanla ayrılarak, üzerimizdeki deplasman fobisini gidermek istiyoruz. Hedefe ulaşmak için de deplasmanda alınacak puanların önemi çok büyük. Bunun bilincindeyiz” dedi.
Tütüneker ayrıca son haftalarda başarılı bir performans ortaya koyan Bursaspor'un da sahasında henüz galibiyetinin bulunmaması nedeniyle maçın bu açıdan ilginç olacağını sözlerine ekledi.
Bu arada takımımız yarın saat 17.00'da Pazar günü oynayacağı maç için Bursa'ya hareket edecek..
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz