Rio'daki gururlarımız İBB Meclisini ziyaret etti.

Brezilya'nın Rio kentinde düzenlenen Olimpiyatlarda ülkemizin kazandığı 8 madalyanın 5'ine imza atarak tarih yazan kulübümüz sporcuları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin Eylül ayı son oturumunu ziyaret etti.

 Sporcularımıza meclis üyeleri büyük ilgi gösterdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet'in teker teker tanıttığı Kulübümüzün ve ülkemizin gururu olan Olimpiyat 2.'si Haltercimiz Daniyar İsmailov, Olipiyat 2.'si Güreşçimiz Selim Yaşar, Olimpiyat 3.'sü Güreşçilerimiz Cenk İldem ve Soner Demirtaş ile Olimpiyat 3.'sü Tekvandocumuz Nur Tatar meclis üyeleri tarafından alkışlandı. 
Ak Parti Grup Başkanvekili Temel Başalan, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'de söz alarak madalyalı sporcularımıza teşekkür etti. Törende Kulüp Başkan vekilimiz İsmail Özbayraktar, aynı zamanda Ak Parti Meclis üyesi olan Güreş Şube Sorumlumuz Gürkan İzzet Paksoy, aynı zamanda Ak Parti Meclis üyesi olan Halter Şube Sorumlumuz Eren Özdemir ile Kulüp Genel Koordinatörümüz Murat Beytekin de yer aldı.
Bundan kısa bir süre önce İBB Başkanlık Binasında düzenlenen törenle de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş madalya alan milli sporcularımız ağırlayarak ödüllendirmişti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz